Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Koncert zespołu Akcent - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do wydarzenia Koncert zespołu Akcent
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Baska11
(Baska11)
Wiking
Gdzie kupic bilety?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
sylwester11
(sylwester11)
Wiking
Czemu tylko Oslo czy to pepek Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
sylwester11
(sylwester11)
Wiking
Ole przewaznie ci co w kraju miszkali na zadupiu garna do.,,wielkich miast,,ja mieszkalem w Szczecinie ,a teraz cene sobie spokoj na marginesie 330 km od pepka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Zorro Zorro
(Zorro07)
Wiking
racja..discopolowcy..w polsce w dresach po pzrystankach na wsi stali a tu swiruja polonie buhahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
toms709 napisał:
racja..discopolowcy..w polsce w dresach po pzrystankach na wsi stali a tu swiruja polonie buhahah
No Ty też zamiast książki czytać, huśtałeś się na trzepaku przed blokiem a wieczorem wielki ortalionowy bandyta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
Chuck Norris napisał:
toms709 napisał:
racja..discopolowcy..w polsce w dresach po pzrystankach na wsi stali a tu swiruja polonie buhahah
No Ty też zamiast książki czytać, huśtałeś się na trzepaku przed blokiem a wieczorem wielki ortalionowy bandyta.


...bo u nas w Norwegii...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
Ole_Nordmann napisał:
no ja tez ze szczecina ale tutaj w Oslo to wiekszosc jest wsiurow co nawet nie umieja dobrze po polsku gadac strzał w stopę...a już szanować cię zaczynałem.
Ostatnio spotkałem "wsiura" jak to zwiesz z w-wy w Tesli na kredyt ...to Pikuś....ale dresik PUMY mnie rozjebał..i to nie była metka...to był nadruk...duuuuży


Ale po wąsatych Januszach przyszła era beamingowych debesciaków...u nas w Norwegii...i gadałem z Norwegiem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
czesio2009 napisał:
Ole_Nordmann napisał:
no ja tez ze szczecina ale tutaj w Oslo to wiekszosc jest wsiurow co nawet nie umieja dobrze po polsku gadac strzał w stopę...a już szanować cię zaczynałem.
Ostatnio spotkałem \"wsiura\" jak to zwiesz z w-wy w Tesli na kredyt ...to Pikuś....ale dresik PUMY mnie rozjebał..i to nie była metka...to był nadruk...duuuuży


Ale po wąsatych Januszach przyszła era beamingowych debesciaków...u nas w Norwegii...i gadałem z Norwegiem...

Podpisuje się
Polska dzieli się na wsiurów i Panów z Warszawy, Szczecina etc...
Ole poniosło Cię i to bardzo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
czesio2009 napisał:
Chuck Norris napisał:
toms709 napisał:
racja..discopolowcy..w polsce w dresach po pzrystankach na wsi stali a tu swiruja polonie buhahah
No Ty też zamiast książki czytać, huśtałeś się na trzepaku przed blokiem a wieczorem wielki ortalionowy bandyta.


...bo u nas w Norwegii...

Dobrze powiedziane
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok