Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
gregorb80 napisał:
Od 31-10-2016 do 10-03-2017 pracowałem w tej firmie.
Strzelam. Firma M...?
Nie dostales umowy na stale to pewne.
Firmy bemmaningowe takich nie daja.
Dostales umowe na czas nieokreslony, ktora nic niz znaczy bez obdragu.
W umowie tej masz okres wypowiedzenia ale bez obdragu okres ten nie obowiazuje.
Jezeli masz obdrag od np. 10.02.2017 do 20.03.2017 i pracodawca Cie zwalnia 5.03.2017 to musi Ci zaplacic za pozostale 15 dni. Jezeli obdrag wygasl to nie masz zadnych szans na pieniadze za okres wypowiedzenia tej smieciowej umowy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(gregorb80)
Nowicjusz
Dobry strzał firma M.. nareszcie ktoś normalny zgadza się umowa agencyjna z obddragiem do 31-03-2017, a zwolniony zostałem 10-03-2017. I tak jak mówisz pracodawca powinien z godnie z umową zapłacić dwa tygodnie okresu wypowiedzenia. Tylko problem jest taki że ja to wiem też
firma wie to samo ale nie chce tego zrobić i ignoruje każdą moją próbę kontaktu w tej sprawie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(gregorb80)
Nowicjusz
I tu jest mi potrzebna pomoc prawna aby to wyegzekwować od pracodawcy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
gregorb80 napisał:
Dobry strzał firma M.. nareszcie ktoś normalny zgadza się umowa agencyjna z obddragiem do 31-03-2017, a zwolniony zostałem 10-03-2017. I tak jak mówisz pracodawca powinien z godnie z umową zapłacić dwa tygodnie okresu wypowiedzenia. Tylko problem jest taki że ja to wiem też
firma wie to samo ale nie chce tego zrobić i ignoruje każdą moją próbę kontaktu w tej sprawie.

Dlatego pytalem o ich powod zwolnienia. Jaka firma poznalem po dacie zwolnienia bo przypadkowo znalazlem Twoja opinie o firmie na innym portalu. Jezeli to nie dyscyplinarne to kilku chlopakow juz wywalczylo ta kase w Nav.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(gregorb80)
Nowicjusz
Z Nav może być problem dziś cały dzień wertowałem ich stronę. Kasę można odzyskać za wynagrodzenie lub feriepenger z funduszu gwarancyjnego Nav dopiero jak firma ogłosi upadłość. Nie znalazłem niczego innego na ten temat chyba że ty masz inne informacje??? Sorki takie pytanko ale ja nie umieszczałem niczego na innych portalach skąd kojarzysz temat ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
gregorb80 napisał:
Z Nav może być problem dziś cały dzień wertowałem ich stronę. Kasę można odzyskać za wynagrodzenie lub feriepenger z funduszu gwarancyjnego Nav dopiero jak firma ogłosi upadłość. Nie znalazłem niczego innego na ten temat chyba że ty masz inne informacje??? Sorki takie pytanko ale ja nie umieszczałem niczego na innych portalach skąd kojarzysz temat ???
Moze zbieg okolicznosci. Firma z Drammen?
Wez znajomego ktory zna jezyk angielski/norweski jedziesz osobiscie do Nav zglaszasz, oni dzwonia do firmy a firma robi kupe i wyplaca. Przerabiane. Znam chlopakow, ktorzy mieli ten sam problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(gregorb80)
Nowicjusz
Nie wieże w zbiegi okoliczności i św. mikołaja Panie R... ??? tak firma M.... z Drammen. Nie potrzebuje znajomego sam sobie radzę w angielskim i norweskim. Teraz jestem w Polsce masz morze jakiś adres e-mail do NAV bo nie mogę znaleźć nic na ich stornie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
gregorb80 napisał:
Nie wieże w zbiegi okoliczności i św. mikołaja Panie R... ??? tak firma M.... z Drammen. Nie potrzebuje znajomego sam sobie radzę w angielskim i norweskim. Teraz jestem w Polsce masz morze jakiś adres e-mail do NAV bo nie mogę znaleźć nic na ich stornie. to wpisz sobie "opinie (nazwa firmy)" w google i poczytaj z pierwszego linku. Jest tam taka sama data o ile dobrze pamietam. R nie ma w moim imieniu ani tez nazwisku. Jak znasz jezyk to o co chodzi z tytulem watku? Masz tez w firmie meza zaufania on Cie pokieruje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(gregorb80)
Nowicjusz
Jak to określiłeś zbieg okoliczności nie będę dochodził kim jesteś to nie moja sprawa nie jestem Detektywem Rutkowskim wątek sprawy jest taki że szukam rozwiązania jak ugryźć to ciastko. Proszę cie jak mam prosić o pomoc męża zaufania skoro on jest na pensji z tej firmy i nikt o zdrowych zmysłach nie będzie srał w swoje gniazdo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
gregorb80 napisał:
Jak to określiłeś zbieg okoliczności nie będę dochodził kim jesteś to nie moja sprawa nie jestem Detektywem Rutkowskim wątek sprawy jest taki że szukam rozwiązania jak ugryźć to ciastko. Proszę cie jak mam prosić o pomoc męża zaufania skoro on jest na pensji z tej firmy i nikt o zdrowych zmysłach nie będzie srał w swoje gniazdo.
Napisz maila i niech poda kontak do nav albo szukaj w necie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok