Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
35 Postów

(gregorb80)
Nowicjusz
Jakieś opłaty za te mądrości pobierasz ??? W umowie z tą firmą dla twoje wiadomości jest punkt
dwa tygodnie wypowiedzenia dla pracownika i pracodawcy. Przestań mi tu pisać te swoje mądrości ja szukam profesjonalnej porady, a nie rad jakiegoś psełdo doradcy awanturnika.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
napisał:
gregorb80 napisał:
O czym ty mówisz takie mądre rady zostaw dla siebie jak nie masz nic mądrego do napisania to nie zawracaj mi głowy.

Chlopie pisze Ci w agencjach nie ma okresu wypowiedzenia..masz oppdrag ktory masz wypelnic, albo go wypelniasz albo nie, nie ma tutaj zadnych odpowiedzialnosci po jednej czy drugiej stronie, Ty mozesz zrezygnowac kiedy chcesz tak samo jak oni moga Cie wywalic kiedy im dusza zapragnie...wczytaj sie w swoja umowe o prace to moze Cie oswieci

Jest okres wypowiedzenia i firma bemmaningowa ma obowiazek go przestrzegac. Warunkiem jest zwolnienie dyscyplinarne.
Pytanie czy autor przyzna sie co zrobil ze stracil prace z dnia na dzien zeby moc mu pomoc. Feriepenge wyplacaja z ostatnia wyplata przy zwolnieniu chyba ze cirma poniosla duze koszty z winy pracownika.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(gregorb80)
Nowicjusz
Powodem mojego zwolnienia nie było zwolnienie dyscyplinarne dla waszej ciekawości lecz koniec projektu oraz brak innej pracy dla mnie w tym okresie w tej firmie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(gregorb80)
Nowicjusz
Rozwiń temat z ta wypowiedzią ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
gregorb80 napisał:
Powodem mojego zwolnienia nie było zwolnienie dyscyplinarne dla waszej ciekawości lecz koniec projektu oraz brak innej pracy dla mnie w tym okresie w tej firmie.
Jezeli szukasz pomocy to przedstaw sytuacje. To zadna ciekawosc. I nie obrazaj Olego bo to on ma racje. Skonczyla sie umowa to czego oczekujesz? Feriepenge dostaniesz za rok w czerwcu chyba ze poprosisz o nie teraz i zaplacisz podatek od tych pieniedzy z tym ze pracodawca nie ma obowiazku ich wyplacenia w tym roku CHYBA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(gregorb80)
Nowicjusz
Umowa się nie skończyła tylko została zerwana przez pracodawcę tak szukam profesjonalnej prawnej pomocy, a nie porady amatorów psełdo doradców sory ale nie zamierzam nie wdawać w nie potrzebne zwierzenia na ogólnym forum z anonimowymi ludźmi. Chcesz mi pomóc jesteś prawnikiem ??? albo znasz Norweskie prawo pracy ??? To przedstaw się przesili mi swoje namiary , a ja prześle do ciebie wszystkie informacje w tej sprawie i sam się przekonasz o co chodzi. Pracuje w Norwegii już 11 lat przerobiłem nie jedną firmę rekrutacyjną wiem jak one działają nie muście mnie pouczać. Mam podpisane umowy z tą firmą i chcę wyegzekwować od nich to co podpisali i tyle w temacie. A jeśli chodzi o tego Olego takich ludzi mam gdzieś i nie wyjeżdżaj mi że to ja obrażam tą osobę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
gregorb80 napisał:
Umowa się nie skończyła tylko została zerwana przez pracodawcę tak szukam profesjonalnej prawnej pomocy, a nie porady amatorów psełdo doradców sory ale nie zamierzam nie wdawać w nie potrzebne zwierzenia na ogólnym forum z anonimowymi ludźmi. Chcesz mi pomóc jesteś prawnikiem ??? albo znasz Norweskie prawo pracy ??? To przedstaw się przesili mi swoje namiary , a ja prześle do ciebie wszystkie informacje w tej sprawie i sam się przekonasz o co chodzi. Pracuje w Norwegii już 11 lat przerobiłem nie jedną firmę rekrutacyjną wiem jak one działają nie muście mnie pouczać. Mam podpisane umowy z tą firmą i chcę wyegzekwować od nich to co podpisali i tyle w temacie. A jeśli chodzi o tego Olego takich ludzi mam gdzieś i nie wyjeżdżaj mi że to ja obrażam tą osobę.

...czy byłeś zatrudniony na pełnym etacie w tej firmie bemanningowej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(gregorb80)
Nowicjusz
Tak byłem zatrudniony w pełnym wymiarze godzin na pełnym etacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
gregorb80 napisał:
Przyjeżdżają takie matoły do Norwegii popracuje 2 lub 3 trzy lat w Norwegii i już wielki Norweg zna Norweski ty ole Nordman a umiesz się po Norwesku przedstawić czy tylko to znasz ??? A oszukała to cie twoja stara jak cię zdradzała.
Jak dlugo pracowales w tej firmie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(gregorb80)
Nowicjusz
Od 31-10-2016 do 10-03-2017 pracowałem w tej firmie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok