Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Darmowa pomoc prawna w języku polskim - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do wydarzenia Darmowa pomoc prawna w języku polskim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Bogdan Drozd
(Bdrozd)
Początkujący
a ja znalazłem darmową pomoc prawną z którą moge pisac na forum norwegia1.pl/forum/ostatnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(bo19)
Wiking
Dzień dobry.
Mam problem z odzyskaniem depozytu. Umowa wynajmu zakończyła się 15 luty 2017. Po napisaniu wiadomości do właściciela- zwrotna wyglądała, że błędne konto. Wysłałam jeszcze raz numer konta, po 3 tygodniach napisałam czy może sprawdzić przelew ponieważ dalej nie mam pieniędzy od niego. Bez odpowiedzi. Dzisiaj napisałam kolejną wiadomość ale tez bez odpowiedzi. Czy w sytuacji jeśli depozyt został przelany na prywatne konto mogę coś zrobić? nie mam pojęcia co zrobić.
bozenkacieciwa@gmail.com
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
bo19 napisał:
Dzień dobry.
Mam problem z odzyskaniem depozytu. Umowa wynajmu zakończyła się 15 luty 2017. Po napisaniu wiadomości do właściciela- zwrotna wyglądała, że błędne konto. Wysłałam jeszcze raz numer konta, po 3 tygodniach napisałam czy może sprawdzić przelew ponieważ dalej nie mam pieniędzy od niego. Bez odpowiedzi. Dzisiaj napisałam kolejną wiadomość ale tez bez odpowiedzi. Czy w sytuacji jeśli depozyt został przelany na prywatne konto mogę coś zrobić? nie mam pojęcia co zrobić.
bozenkacieciwa@gmail.com
Pozdrawiam


Tutaj znajdziesz pomoc: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/bi.../page1.html?order=dn
Zgłoś wpis
35 Postów

(gregorb80)
Nowicjusz
Witam serdecznie

Mam problem z moim byłym pracodawcą i potrzebuje pomocy prawnej ponieważ nie za bardzo wiem co w tej sytuacji mogę zrobić. Problem polega na tym że w dniu 10-03-2017 pracodawca zerwał ze mną umowę o pracę bez zachowania okresu wypowiedzenia oraz odmawia wypłacenia wynagrodzenia za zerwany okres kontraktu i odmawia wypłacenia mi pieniędzy za urlop feriepenger 2017. Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją w Norwegii proszę o informacje osoby, które są mi w stanie pomóc lub udzielić informacje jak rozwiązać ten problem.

Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
gregorb80 napisał:
Witam serdecznie

Mam problem z moim byłym pracodawcą i potrzebuje pomocy prawnej ponieważ nie za bardzo wiem co w tej sytuacji mogę zrobić. Problem polega na tym że w dniu 10-03-2017 pracodawca zerwał ze mną umowę o pracę bez zachowania okresu wypowiedzenia oraz odmawia wypłacenia wynagrodzenia za zerwany okres kontraktu i odmawia wypłacenia mi pieniędzy za urlop feriepenger 2017. Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją w Norwegii proszę o informacje osoby, które są mi w stanie pomóc lub udzielić informacje jak rozwiązać ten problem.
8
Pozdrawiam serdecznie

A moze zwolnil Cie dyscyplinarnie? Jaka to firma?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(gregorb80)
Nowicjusz
Firma pośrednictwa pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(gregorb80)
Nowicjusz
Co z tym linkiem ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(gregorb80)
Nowicjusz
O czym ty mówisz takie mądre rady zostaw dla siebie jak nie masz nic mądrego do napisania to nie zawracaj mi głowy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(gregorb80)
Nowicjusz
To chyba ty upadłaś na głowę co ty możesz wiedzieć o agencjach pracy i jak są skonstruowane umowy o pracę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok