Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

NORDEA KONTO INTERNETOWE - Norwegia

Czytali temat:
rys. . mariusz hersztek Ineczka . Tomek Kowalski ola nowak Kasia Binkowska HeyJoe Orville goPro nastek Mateusz Łubian l.u.k Przemo85 Jan Młynarczyk (3335 niezalogowanych)
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Mam ogromna prośbę ,chciała bym zalogować się na swoim koncie w banku Nordea , ale jakoś nie potrafię . Czy ktoś może mi udzielić jakichś wskazówek , jak zalogować się po raz pierwszy ? Z góry dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Joanna Sokołowska
(joanna001)
Wiking
Najpierw powinnaś wybrać "logg inn" a następnie ja wybieram "nettbank m/Bank ID"
Potem podajesz swój 11 cyfrowy Fødselsnummer . Później wyskakuje ramka i tam wpisujesz na górze hasło które powinnaś dostać pocztą z banku(4cyfrowe o ile dobrze pamiętam, później możesz sama zmienić) i dalej na dole kod z pikacza który też powinnaś dostać pocztą z banku.
Życzę powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Wiking
Radzę pierwszy raz zrobić to w banku pierwsze hasło powinno przyjść SMS-em z banku na Twój nr telefonu następnie używasz wymyślonego przez siebię 2 cyfry 4 litery i wszystko działa bez zarzutu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
kowal napisał:
Radzę pierwszy raz zrobić to w banku pierwsze hasło powinno przyjść SMS-em z banku na Twój nr telefonu następnie używasz wymyślonego przez siebię 2 cyfry 4 litery i wszystko działa bez zarzutu

w nordei mozesz teraz wybrac jakie chcesz... na mam same literki na przyklad
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok