Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

SKIEN - Norwegia

Czytali temat:
Karol S kazimierz mazur Stanislaw Jaskulski Dominik O Slawek Babinski ppp ppp MARCIN BIALAS Zaneta . kamilon1985 Mateusz Ch.... agata.poland.2015@gmail Agata igi78 Marian Andriy Hordiichuk (14620 niezalogowanych)
86 Postów

(annullkka)
Początkujący
hej!!
Odzywajcie sie Polacy mieszkajacy w Skien i w okolicy.Piszcie co robicie w Norge i co u was slychac!
Pozdrawiam!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Maciej Huber
(rEbUh)
Wiking
wiekszosc czasu w pracy ale po pracy to lekka nuda, weekendy czasami do skien na jakies piwko, ciezko powiedziec zalezy jak jest heh pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(annullkka)
Początkujący
Ja nie pracuje,tylko synkiem sie zajmuje.
A co robisz w Skien?Gdzie pracujesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Maciej Huber
(rEbUh)
Wiking
ja mieszkam w ulefoss i roznie pracuje wszedzie po troche, montuje wentylacje wiec posgrunn czy skien czy okolica nie sa mi obce!! pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Edyta P
(edyta)
Wiking
Hej, ja mieszkam w Larvik, zajmuje sie wychowaniem corki ma 17 mieciecy. Pozdrawiam goraco
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(annullkka)
Początkujący
Larvik juz daaleko Moj narzeczony tam pracuje i codziennie dojezdza :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Joanna Kudrewicz
(Asienka)
Wiking
Hej ja tez mieszkam w Larvik i wychowuje 15 miesiecznego synka,wiec moze umowimy sie na jakis spacer z dziecmi bylo by milo sie poznac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Edyta P
(edyta)
Wiking
Super, prawde mowiac nie znam tu jeszcze nikogo w Larvik. Chetnie wybierzemy sie z corcia na spacerek Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Iwona Galanciak
(iwonka25)
Wiking
cześć Aniu, podobnie jak Ty mieszkam w Skien i troszkę mi się nudzi bo nie pracuję a uczę się. Może kiedyś umówimy na jakąś cherbatkę? Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Wiking
cześć Anulka.Ja mieszkam w Kragero,nie pracuję ale chodze do szkoły i uczę sie jezyka,pierwszy egzamin zdałam zostały jeszcze 2 muszę je zdać do czerwca bo potem powiekszy mi sie rodzina.pozdrowionka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok