Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karol S Paweł Kwiatkowski Mariusz Kucharski Ewe Wu edward stan (6177 niezalogowanych)
14 Posty
Anglia KoŁ
(nowa_26)
Wiking
Wiesz, ludzie emigrowali, emigrują i będą dalej emigrować, bo ZADEN POLITYK niczym nie jest nas w stanie "zadowolic" niestety taka prawda!!! Zginęli (*) rzadzący naszym krajem, (szacunek dla nich) , ale po ich odejściu nikt nie zdziała cudów, Oni też nie zdziałali!!! Tylko zmienią sie 'twarze' przy tak zwanych sejmowych "talerzykach".
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ CI WIARY, ZE PO SMIERCI KACZYŃSKIEGO W POLSCE BĘDZIE LEPIEJ!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Anglia KoŁ
(nowa_26)
Wiking
OCZYWIŚCIE POWYŻSZY KOMENTARZ kieruję do HILTON
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
313 Posty
anna ...
(zła)
Stały Bywalec
gabriel napisał:
zładoszpikukości napisał:
nie straszcie,nie straszcie...
Nie straszcie ...bo mogą Tego przy........ wybrać...
Czy też...nie straszcie bo mogą Go w kaftany posłać...?


...nie straszcie ze go wybiorą ...

nowa_dwadzieściasześć,sama w cuda nie wierzysz a życzysz innym wiary
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
nowa_26 napisał:
Wiesz, ludzie emigrowali, emigrują i będą dalej emigrować, bo ZADEN POLITYK niczym nie jest nas w stanie "zadowolic" niestety taka prawda!!! Zginęli (*) rzadzący naszym krajem, (szacunek dla nich) , ale po ich odejściu nikt nie zdziała cudów, Oni też nie zdziałali!!! Tylko zmienią sie 'twarze' przy tak zwanych sejmowych "talerzykach".
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ CI WIARY, ZE PO SMIERCI KACZYŃSKIEGO W POLSCE BĘDZIE LEPIEJ!!!


tak nawiasem mowiac, to krajem rzadzi Płemieł i Rzad a nie Prezio, Prezio to tylko figurant

jakos nie widzialem zeby zginal Płemieł...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
BiZi napisał:
nowa_26 napisał:
Wiesz, ludzie emigrowali, emigrują i będą dalej emigrować, bo ZADEN POLITYK niczym nie jest nas w stanie "zadowolic" niestety taka prawda!!! Zginęli (*) rzadzący naszym krajem, (szacunek dla nich) , ale po ich odejściu nikt nie zdziała cudów, Oni też nie zdziałali!!! Tylko zmienią sie 'twarze' przy tak zwanych sejmowych "talerzykach".
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ CI WIARY, ZE PO SMIERCI KACZYŃSKIEGO W POLSCE BĘDZIE LEPIEJ!!!


tak nawiasem mowiac, to krajem rzadzi Płemieł i Rzad a nie Prezio, Prezio to tylko figurant

jakos nie widzialem zeby zginal Płemieł...


   Płemieł ma drugi samolot, bez obaw . Na serio, jak na razie idzie ku lepszemu. Zniknął prezydencki problem, dający sporo rozrywki Polakom (nie wszystkim, żeby nie było...) i wielu innym nacjom . Przyspieszyła modernizacja armii, ważny międzynarodowy problem, zobowiązaliśmy się. Jest wreszcie szansa na nowe samoloty dla rządu i prezydenta. Rosjanie się boją, przecież samolot spadł w najmniej odpowiednim dla nich miejscu i czasie, prawie tak jakby nieprzypadkowo to było. Są i minusy, stworzono legendę, bajkę dla dzieci, która długo powtarzana stanie się prawie prawdą, hasłem na sztandarach niosących je nacjonalistów. Zostaje tylko decyzja społeczeństwa, czy będzie dalej błogo spało, czy się obudzi i zrobi porządek.
   Od prześlizgu komuny w 1989r. rządzą Polską partie, których czołowi działacze pochodzą w większości z dawnej Solidarności, dawnej komuszej gwardii i stary, dobry beton PSL (ich interesuje głównie, aby kręcić, coś podkręcić, przekręcić i się wykręcić). Ludzie ci rządzą nami już 21 lat, niektórzy obywatele urodzeni w roku przemiany dochowali się własnych dzieci. I co? I nic.
   Co dobrego, poza umożliwieniem nam legalnej ucieczki zrobili nasi politycy dla Polski i jej obywateli? Coś tam pewnie jest, ale w syfie jaki produkują trudno znaleźć, może dobra sytuacja na arenie międzynarodowej, coś jeszcze?
   Dlaczego mi, obywatelowi Polski od urodzenia, ogranicza się swobody obywatelskie, proces ten postępuje od czasów "upadku" komuny, zawsze pod pretekstem mojego dobra ? Podobnie jest w innych "demokracjach". Czy czeka nas era orwellowskiego świata, czy to oraz wysokie kary za przewinienia pomogą stworzyć dobre społeczeństwo?
   Dlaczego w czasach złej, opluwanej przez polityków komuny - gnębicielki, ludzie byli uśmiechnięci, życzliwi, mieli radość w oczach?
   Dlaczego teraz, w czasach szczęśliwych, ludzie są smutni, zmęczeni, przestraszeni, to widać, w ich oczach, postawach, minach?
   Dlaczego w Norwegii, widzę w oczach mieszkańców wspomnienia czasów niesłusznie minionych?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Dino napisał:... Dlaczego w Norwegii, widzę w oczach mieszkańców wspomnienia czasów niesłusznie minionych?
Teraz się nie dziwię ,że na Twoim prywatnym podwórku TAK MAŁO BAWIĄCYCH SIĘ W PIASKOWNICY...
Czyżbyś zastosował TYTANOWĄ KURTYNĘ...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
Dino napisał:

   Dlaczego mi, obywatelowi Polski od urodzenia, ogranicza się swobody obywatelskie, proces ten postępuje od czasów "upadku" komuny, zawsze pod pretekstem mojego dobra ? Podobnie jest w innych "demokracjach". Czy czeka nas era orwellowskiego świata, czy to oraz wysokie kary za przewinienia pomogą stworzyć dobre społeczeństwo?
   Dlaczego w czasach złej, opluwanej przez polityków komuny - gnębicielki, ludzie byli uśmiechnięci, życzliwi, mieli radość w oczach?
   Dlaczego teraz, w czasach szczęśliwych, ludzie są smutni, zmęczeni, przestraszeni, to widać, w ich oczach, postawach, minach?
   Dlaczego w Norwegii, widzę w oczach mieszkańców wspomnienia czasów niesłusznie minionych?[/quote]




masakra.........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
gabriel napisał:
Dino napisał:... Dlaczego w Norwegii, widzę w oczach mieszkańców wspomnienia czasów niesłusznie minionych?
Teraz się nie dziwię ,że na Twoim prywatnym podwórku TAK MAŁO BAWIĄCYCH SIĘ W PIASKOWNICY...
Czyżbyś zastosował TYTANOWĄ KURTYNĘ...?


Tylko na tyle Cię stać? Ech, Gabrielku... zademonstruj nam swoje podwórko, pośmiejemy się razem. Poza tym, już wyjaśniałem tobie sprawę mojej stronki, czyżby problemy z pamięcią?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
Fiona66 napisał:
Dino napisał:
...





masakra.........[/quote]

Zaistniałaś sobie, błyskotliwa wypowiedź, gratuluję .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Dino napisał:Tylko na tyle Cię stać?
MNIE JUŻ NIE STAĆ ...mi już leżeć...
...myślałem , że jakoś zmotywuję Ciebie .... a tu znowu klapa...

Co zaś do Tej ..."fioła66"... to nie dziw się Jej...
Ona tak ma ,że powtarza tylko to co u niej w pracy jest na ten czas poprawne i jedynie słuszne...
Ta Osoba jest bez własnego kręgosłupa .... taka chorągiewka na wietrze...
Zmienią się Jej chlebodawcy punkty politycznego widzenia to i Ona będzie inaczej śpiewać...
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok