Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wyjazd do Norwegii na stałe - Norwegia

2 Posty
mkoster
(mkoster)
Wiking
Witajcie.
Mam na imię Marek mam 35 lat. Rok temu w wypadku samochodowym zgineła moja żona. Wszystko co jest dookoła kojarzy mi się z nią. Raczej już nie zwiążę się. Chciałbym wyemigrować z Polski na zawsze. Aktualnie pracuję w jednym z banków zarabiam całkiem nieźle ale mam dosyć sprzedaży kontraktów umów i spotkań biznesowych.
Oprócz prawa jazdy kat B oraz komunikatywnej znajomości angielskiego nie posiadam szczególnych umiejętności. Waszym zdaniem jest sens wyjazdu?? Chciałbym wyemigrować na północ w jakieś spokojne miejsce i zająć się prziemmą pracą .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(izunia89)
Wiking
Witam prawo jazdy i podstawowa znajomość jezyka angielskiego w zupełności wystarczy do znalezienia pracy na północy Norwegii dalej jeszcze o nią łatwiej niz np w Oslo. Powidzenia życzę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Jan Kowalski
(German)
Nowicjusz
O ile nie jesteś trolem powiem ci tak, nie podejmuj decyzji pod wpływem emocji i traumy po śmierci bliskiej osoby. Jakie masz wykształcenie? Dlaczego akurat Norwegia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
mkoster
(mkoster)
Wiking
Mam wyższe wykształcenie. Od 10 lat jestem związany z sektorem bankowości. Czuję totalne wypalenie. Praca sama mnie szuka ale mam jej dość. Moja najbliższa rodzina mieszka na drugim końcu Polski. Spotykamy się 2,3 razy w roku. Byłem jakiś czas w GB nie podobał mi się ten kraj. Norwegię znam z objazdowej wycieczki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok