Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca, zarobki, życie - Norwegia

2 Posty
Mateo Eliano
(MateoEliano)
Wiking
Witam, jadę do pracy w Norwegii i mam pytanie czy jeśli mam zakwaterowanie i wyżywienie za darmo, 15 tysięcy koron starczy mi na życie? Jak wyglądają ceny 2018 roku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów

(Diktig og justiceforall)
Początkujący
Wodka 1 litr ok 400 kr, prostytutka 4000 kr, diesel 15kr/litr, stryżenie 200 kr, pizza duża 150 kr.
Moim zdaniem starczy, ale na wszelki wypadek weź zgrzewkę paprykarzu szczecińskiego i suchy prowiant, a przy dobrych wiatrach odłożysz nieco grosza.
k.

MateoEliano napisał:
Witam, jadę do pracy w Norwegii i mam pytanie czy jeśli mam zakwaterowanie i wyżywienie za darmo, 15 tysięcy koron starczy mi na życie? Jak wyglądają ceny 2018 roku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Mateo Eliano
(MateoEliano)
Wiking
Diktig og justiceforall napisał:
Wodka 1 litr ok 400 kr, prostytutka 4000 kr, diesel 15kr/litr, stryżenie 200 kr, pizza duża 150 kr.
Moim zdaniem starczy, ale na wszelki wypadek weź zgrzewkę paprykarzu szczecińskiego i suchy prowiant, a przy dobrych wiatrach odłożysz nieco grosza.
k.
MateoEliano napisał:
Witam, jadę do pracy w Norwegii i mam pytanie czy jeśli mam zakwaterowanie i wyżywienie za darmo, 15 tysięcy koron starczy mi na życie? Jak wyglądają ceny 2018 roku.



Wódki nie pije ale lubię piwo, ewentualnie wino. A mięso? Mówisz że na luzie dam radę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
MateoEliano napisał:
Diktig og justiceforall napisał:
Wodka 1 litr ok 400 kr, prostytutka 4000 kr, diesel 15kr/litr, stryżenie 200 kr, pizza duża 150 kr.
Moim zdaniem starczy, ale na wszelki wypadek weź zgrzewkę paprykarzu szczecińskiego i suchy prowiant, a przy dobrych wiatrach odłożysz nieco grosza.
k.
MateoEliano napisał:
Witam, jadę do pracy w Norwegii i mam pytanie czy jeśli mam zakwaterowanie i wyżywienie za darmo, 15 tysięcy koron starczy mi na życie? Jak wyglądają ceny 2018 roku.

Wódki nie pije ale lubię piwo, ewentualnie wino. A mięso? Mówisz że na luzie dam radę?

dużo "mięsa" biega po lesie...trzeba mieć jednak strzelbe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
MateoEliano napisał:
A mięso?

Pisałeś, że jedzenie masz za darmo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(FlisTre)
Wiking
Tu nic nie jest za darmo
najważniejsze
masz namiar na konkretną prace?
i w jaki rejon jedziesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
MateoEliano napisał:
Witam, jadę do pracy w Norwegii i mam pytanie czy jeśli mam zakwaterowanie i wyżywienie za darmo, 15 tysięcy koron starczy mi na życie? Jak wyglądają ceny 2018 roku.
Jezeli pracodawca zapewnia zakwaterowanie i wyzywienie, to placisz od tego podatek.

Jezeli 15 tys. na reke, to nie widze problemu. Zeby kazdemu tyle zostawalo po oplaceniu wyzywienia, mieszkania i oplat zwiazanych z zamieszkaniem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok