Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pilne pomocy - Norwegia

4 Posty
Kristina111
(Kristina111)
Wiking
Bardzo proszę was o pomoc. Mój facet pojechał w trasę do norwegii wracając został zatrzymany na granicy. Wracał na pusto miał gotówkę przy sobie i z tego co wiem nie miał tego dokumentu dla celników. Zatrzymany został 10.10.2018 wczoraj miał rozprawę inic więcej nie wiem. O tym poinformował mnie jego szef. Nie wiem Za co został zatrzymany na jak długo nic. Nikt do mnie nie dzwonił ani policja Ani on. Jak mogę się czegokolwiek dowiedzieć ?czy jeśli pójdę do nas na policję będą mieli jakieś informacje o nim?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Marian Marian
(matriq1)
Wiking
Nic Ci nie pomoże Policja bo nie jesteś z rodziny , musisz się uzbroić w cierpliwość lub wysłać kogoś z Rodziny na policję wtedy oni uruchamiają cała procedurę i wtedy możesz dostać więcej info . Albo poprostu czekać na jakieś wiadomości od niego lub adwokata bo skoro zostal zatrzymany ma go auto stycznie , a napewno robi wszytko by dać jakiś znak życia , Jeżeli niechcesz czekać wysyłasz kogoś z Rodziny i na Pl policję i oni Was poinstruluja , Moja Kobita czekała 2 tyg na jakieś info , barany nawet nie pozwoliły przekazać ze żyje życzę dużo siły i powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
....nikt nikogo nie aresztuje za posiadanie gotówki.....chyba ze sa to miliony z niewiadomego źródła.....
....powiedz wprost co przemycał
.. .bo napewno nie karton fajek.....
....Ps. jakkolwiek ma prawo do wykonania telefonu do rodziny,rozmowa jest nagrywana zapewne i odbywa sie w obecnosci policjanta.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Kristina111
(Kristina111)
Wiking
Tak jak napisałam miał gotówkę przy sobie około 200tys koron ale nie miał tej deklaracji przewozu pieniędzy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...za takie coš zadna Policja nie zatrzymuje na tak długo.....dostajesz np .grzywne....i wychodzisz lub pieniadze sa w depozycie do wyjasnienia sprawy....
....zastanow sie czy mogł posiadac w aucie inne rzeczy niedozwolone.....jakie ?...nie chce dywagować tutaj....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Kristina111
(Kristina111)
Wiking
Priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Napewno nikt go nie zamknął za brak papierka na przewóz pieniędzy, kasa pochodziła albo z przemytu albo z innej działalności przestępczej. Chyba że szef go w coś wrobił. Zadzwoń do ambasady podaj się za siostrę i niech się dowiedzą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
agnieszka09876
(agnieszka09876)
Wiking
WIDOCZNIE CHCIAL PRZEWIESC DUZA ILOSC GOTOWKI , ZA 30 TYSI NOK NIC NIE MA CHYBA ZE NIE LEGALNE PIENIADZE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
agnieszka09876
(agnieszka09876)
Wiking
200 TYSI I NIE MIEC DOKUMENTU NA NIE TO DOBRZE MU ZROBILI , NAUCZY SIE ZGLASZAC I OPLACIC OD TEGO PODATEK
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Marian Marian
(matriq1)
Wiking
Gratulacje za życzliwość , nie znasz sytuacji człowieka a pierd... takie farmazony ze aż ręce opadają ..Szkoda słów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok