Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

problem mobbing,wypowiedzenie podczas choroby - Norwegia

1 Post

(JKAMIL22)
Wiking
Co zrobić, gdy dostałem wypowiedzenie podczas choroby oraz bylem poddany mobbingowi, czy pracodawca mogl wystawic wypowiedzenie za to ze robie wolniej niz wszyscy?najpierw byłem u lekarza norweskiego, potem wrocilem leczyc sie do polski, ale wroce jeszcze bo dzwoniłem do norw lekarza ze dostałem wypowiedzenie podczas choroby i powiedzial ze mam przyleciec i zglosimy to do inspekcji pracy. mam umowe stałą 100 procent norweski pracodawca, pomocnik budowlany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów

(finsbury)
Nowicjusz
wez sie lepiej za robote a nie za sciemnianie dziaciaku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
....nie ma prawa wypowiedzieć ci umowy podczas zwolnienia,lekarz dobrze radzi
...w firmie jesteš ,,spalony,,
...wiec zadne polubowne zalatwianie nie ma sensu....
...hmmmm...minus tego wszystkiego ze przyznajesz sie ze pracujesz wolno....
...szefuncio jest w trudnej sytuacji ....jestes na zwolnieniu i wolno pracujesz....a takze musiał zaplacic za pierwsze dni chorobowego(jakby to była wielka łaska!)
...ale zgodnie z prawem jezeli szefuncio cie nigdy nie upominał mailowo,na papierze, to sprawe masz wygraną....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
JKAMIL22 napisał:
Co zrobić, gdy dostałem wypowiedzenie podczas choroby oraz bylem poddany mobbingowi, czy pracodawca mogl wystawic wypowiedzenie za to ze robie wolniej niz wszyscy?najpierw byłem u lekarza norweskiego, potem wrocilem leczyc sie do polski, ale wroce jeszcze bo dzwoniłem do norw lekarza ze dostałem wypowiedzenie podczas choroby i powiedzial ze mam przyleciec i zglosimy to do inspekcji pracy. mam umowe stałą 100 procent norweski pracodawca, pomocnik budowlany.

Skorzystaj może z darmowej pomocy prawnej i podpytaj co w takim wypadku, tutaj znajdziesz kontakty: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/bi...+ksiegowosc_+prawnik
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok