Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Wypłata w bankomacie, czy przelew na polskie konto? - Norwegia

3 Posty
pkrah
(pkrah)
Wiking
Witam,
Niedługo wracam do Polski i jako, że zarobione pieniądze w Norwegii będę chciał wypłacić w Polsce, stąd pytanie co jest korzystniejsze? Konto w Norwegii mam w Hemne Spare. Więc korzystniej będzie wypłacać pieniądze w Polsce w bankomacie, czy też zwyczajnie zrobić przelew na konto w polskim banku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
pkrah napisał:
Witam,
Niedługo wracam do Polski i jako, że zarobione pieniądze w Norwegii będę chciał wypłacić w Polsce, stąd pytanie co jest korzystniejsze? Konto w Norwegii mam w Hemne Spare. Więc korzystniej będzie wypłacać pieniądze w Polsce w bankomacie, czy też zwyczajnie zrobić przelew na konto w polskim banku?


Pierwszy przelew masz za darmo z kodem MojaNorwegia: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/fi...o+domu+za+darmo.html
Zgłoś wpis
3 Posty
pkrah
(pkrah)
Wiking
Interesuje mnie to, co napisałem w temacie, nie jakieś alternatywy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów

(finsbury)
Nowicjusz
najkorzystniej bedzie przelac na konto walutowe w polsce, wyplacic i znalesc najelpszy kurs w kantorze w swoim miescie albo wyplacic w bankomacie w norwegii i w kantorze wymienic. Banki nie maja takiej oferty jak kantory przynajmnij u mnie w szczecinie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
pkrah
(pkrah)
Wiking
bodys napisał:
pkrah napisał:
Interesuje mnie to, co napisałem w temacie, nie jakieś alternatywy
To pogadaj z bankiem


Do banku mam dość daleko (30km), a dodatkowo pracuję w godzinach urzędowania banku w moim regionie . Co do konta walutowego teraz takowego nie posiadam, a będzie potrzeba wypłacenia pieniędzy w Polsce dlatego zastanawiam się co jest korzystniejsze. Z tego co wiem, to zwyczajnie przelew pieniędzy na Polskie konto, tylko jestem ciekaw jaka jest strata przy kwocie 30-50 tys NOK.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok