Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Opinia o agile bemmaning - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz Szymanski Jan Maryjan Roman Wysocki Sylwia Sy Zbigniew Karpinski boj fra oszlo Pawel Kocjan Łukasz Ch ewa Ww DOTTI goslaw (1658 niezalogowanych)
2 Posty
goslaw
(goslaw)
Wiking
Witam serdecznie ja rowniez chcialem sie podzielic moja opinia o agile bemaning i szefie panu wojciechu. W trakcie pracy poznalem 5 innych pracownikow i wszyscy psioczyli na szefa i pozniej sam sie przekonalem ze maja racje. Roznica polegala na tym ze ja swoja robote robilem nalezycie tak ze nie bylo co do mojej pracy zadnych zastrzezen, znam tez angielski wiec nie dalem sie oszukiwac na pokoj w norze za 5800koron miesiecznie. Za ostatnie 3 dni pracy w voss gdzie zostalem sam i zakwaterowano mnie w tanim holetu, biuro mialo pokryc koszty bo bez sensu bylo dojezdzac z voss do bergen 120km w jedna strone. Oczywiscie przy wyplacie okazalo sie ze pan wojciech wszystkie ustalenia ustne ma w glebokim powazaniu i odjeto mi 1800 koron z wyplaty. Po zapytaniu za co to potracenie na poczatku tlumaczono mi ze to podatek od zakwaterowaqnia, gdy drazylem temat okazalo sie o co chodzi. Oczywiscie kosztow dojazdu do voss i z powrotem gdybym mieszkal w bergen pan wojciech nie raczyl odlac i ja zaplacilem za wszystko. Dla niego liczy sie tylko liczba koron na koncie niezaleznie od tego czy pokloci sie z pracownikiem i ten nie bedzie chcial juz nigdy z nim wspolpracowac czy nie. On liczy tylko tu i teraz dlatego zawsze was oszuka gdy tylko jest okazja. Przestrzegam przed agile bemaning, ich kwaterom za 5800 koron na miesiac w norze bo tego miejsca inaczej nie da sie opisac. Ostrzegam przed tym ze dostaniecie uzywane ciuchy, zadnego wsparcia a same problemy przy probie zalatwienia czegos. Brak kontaktu na meila to zaden problem dla nich. Nigdy wiecej pana wojtka i agile bemaning ja swoja sprawe kieruje do zwiazkow bo niepozwole s************ sie okradac. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Ludzie jest tyle pewnych agencji pracy a wy jakiś śmiesznych Kowalskich przedsiębiorców wybieracie. Zasada jest jedną od polskich biznesmenów z daleka i tyle w temacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
goslaw
(goslaw)
Wiking
Swieta prawda, lepiej uczyc sie na czyichs bledach ale nie zawsze jest to takie proste. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok