Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukam pracy w Stavanger/Randaberg/Sandnes/Sola - Kasa nieważna. - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Jarosław Mazur Aneta Polak anna *** Kasia K Ewa Adam Łukasz Ch famila santo77 Parotia (993 niezalogowanych)
8 Postów
Parotia
(Parotia)
Wiking
Sprawa jest prosta.. A może i nie, bo jak każdy wie, o pracę w Norwegii ciężko. Nie jestem tu w celach zarobkowych więc jeżeli chodzi o kasę to jak w temacie nieważna, co wpadnie to wpadnie. Bardziej interesuje mnie legalny kontrakt.
Mam doświadczenie z pracy w wydawnictwie z magazynem, dużo się też najeździłem z towarem (prawo jazdy kategoria B ) oraz doświadczenie z nocnych zmian w barze: zmywak, obsługa szatni, ogarnianie sal, kelner. Byłem też 2 tygodnie wolontariuszem w Norwegii (Obsługa pasażerów statku).
Mówię płynnie po angielsku i po polsku, mój norweski jest gdzieś pomiędzy poziomami A2-B1.
Jeżeli chodzi o edukację to nie mam nic ambitnego w rękawie, jestem jedynie po liceum.
Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły lub porady, stokrotne dzięki. Hate też przyjmę jak będzie trzeba, byle konstruktywny =)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
napisał:
Sprawa jest prosta.. A może i nie, bo jak każdy wie, o pracę w Norwegii ciężko. Nie jestem tu w celach zarobkowych więc jeżeli chodzi o kasę to jak w temacie nieważna, co wpadnie to wpadnie. Bardziej interesuje mnie legalny kontrakt.
Mam doświadczenie z pracy w wydawnictwie z magazynem, dużo się też najeździłem z towarem (prawo jazdy kategoria B ) oraz doświadczenie z nocnych zmian w barze: zmywak, obsługa szatni, ogarnianie sal, kelner. Byłem też 2 tygodnie wolontariuszem w Norwegii (Obsługa pasażerów statku).
Mówię płynnie po angielsku i po polsku, mój norweski jest gdzieś pomiędzy poziomami A2-B1.
Jeżeli chodzi o edukację to nie mam nic ambitnego w rękawie, jestem jedynie po liceum.
Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły lub porady, stokrotne dzięki. Hate też przyjmę jak będzie trzeba, byle konstruktywny =)


Tutaj : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis
8 Postów
Parotia
(Parotia)
Wiking
Tak, wiem. Dzień w dzień przerabiam wszystkie stronki z ofertami. Niemniej jednak, gdyby ktoś coś wiedział, proszę o kontakt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok