Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Zapytanie - Norwegia

Czytali temat:
Dorota Zlotowska Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Agnieszka Agnieszka Dominika W Kasia K Ewa Adam sweet man Łukasz Ch pikpokpuk Darek1234 famila bagamoon (1094 niezalogowanych)
2 Posty
pikpokpuk
(pikpokpuk)
Wiking
Witam
Potrzebuję pomocy w tłumaczeniu u lekarza (angielski lub norweski i nie musi być przysięgły) w Ski.
Jeżeli jest osoba zainteresowana to proszę o kontakt (oczywiście zapłacę za tłumaczenie).
Ogólnie wizyta u lekarza trwa około 15 minut także nie jest to czasochłonne zajęcie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Dominika W
(misia4222)
Wiking
Zamow sobie tlymacza z komuny bedziesz mial za free. A nalezy Ci sie. Zadzwon do przychodni albo popros kogos wytlumacz jaka jest sytuacja i popros o tlumacza. Powinni go zamowic. Jesli by nie byl dostepny na ten termin piwinni spytac Cie o inny termin ktory bedzie pasowal tobie i tlumaczowi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
pikpokpuk
(pikpokpuk)
Wiking
Witam
Za pierwszym razem lekarza zamówił mi tłumacza ale na następny raz już nie miałem bo powiedział że jeżeli mam 100% płatne za zwolnienie to mogę zamówić we własnym zakresie bo w komunie nie mają nikogo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok