Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Hagan - Norwegia

Czytali temat:
ADAM D. Krystian Wojtala Joanna Kuchnicka Łukasz W Ewa Adam sweet man Łukasz Ch Adrian i Wioletta H Darek1234 (1905 niezalogowanych)
193 Posty
Ewa Adam
(MalaCzarnaEwa)
Stały Bywalec
Hybel ok 40 - 45m2, 6500 plus prad, szczegoly do uzgodnienia z wlascicielem (byc moze sie cos zmieni, zwlaszcza czynsz, ja place 6500) - starszy mily pan. Salon, sypialnia, lazienka i duuuza kuchnia, mozna z niej spokojnie mala sypialenke wykroic, tak jak ja zreszta mialam. ogrzewanie podlogowe. Miejsce parkingowe. Mozliwosc odkupienia ode mnie lodowki, kuchenki, duzej zamrazarki, pralki i zmywarki malej. Na wyposazeniu mieszkania tego nie ma. Maly ogrodeczek, piekna jablonka tuz przed oknami. Od 1 lipca. Hagan 1481.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Łukasz W
(Lukasz28)
Wiking
Cześć,
Jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne to jestem zainteresowany. pracuję w Lorenskog i ta lokalizacja była by dla mnie bardzo dobra. Czy możemy się umówić na oglądanie mieszkania?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Ewa Adam
(MalaCzarnaEwa)
Stały Bywalec
Lukasz28 napisał:
Cześć,
Jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne to jestem zainteresowany. pracuję w Lorenskog i ta lokalizacja była by dla mnie bardzo dobra. Czy możemy się umówić na oglądanie mieszkania?



Jasne. Wyslalam wiadomosc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok