Kredyt konsumencki w Norwegii
Priseks: Eff. rente 15,8%, 65 000kr. over 5 ar, etablering 950kr., Totalt: 92 354kr.
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Odpala jak mu sie zachce - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Jacek Duda Pozniej Napisze Tomasz Szymanski mart enty boj fra oszlo ja ja Łukasz Ch Miroman Darek1234 (281 niezalogowanych)
17 Postów

(Konto zablokowane)
Wiking
Otóż mam problem z odpalaniem diesla, wszystko kręci działa i akumulator nie jest stary , pompa paliwa działa i nie odpala głównie po nocy.. postoi 8 godzin i nie pali... termostat nowy , pompa wody rozrząd też, filtr paliwa nowy , słychać pompe paliwa że działa. Moze świece żarowe albo próg obrotowy ? Ma ktos jakis pomysl lub spotkal sie z podobnym problemem ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
545 Postów
mart enty
(bodys) Online
Wyjadacz
Ann95 napisał:
Otóż mam problem z odpalaniem diesla, wszystko kręci działa i akumulator nie jest stary , pompa paliwa działa i nie odpala głównie po nocy.. postoi 8 godzin i nie pali... termostat nowy , pompa wody rozrząd też, filtr paliwa nowy , słychać pompe paliwa że działa. Moze świece żarowe albo próg obrotowy ? Ma ktos jakis pomysl lub spotkal sie z podobnym problemem ?
Diesel nie ma pompy paliwa. Cos tu sciemniasz. Ma pompe wtryskowa. Sprawdz pezy filtrze paliwa, czy nie zapowietrza sie na wezykach. Zdejmij weze i strzykawka dolej ropy do filtra i wezykow, zaloz i sprawdz czy lepiej pali
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(Konto zablokowane)
Wiking
Sory nie każdy się zna. Nie zapowietrza sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
545 Postów
mart enty
(bodys) Online
Wyjadacz
Ann95 napisał:
Sory nie każdy się zna. Nie zapowietrza sie
No to jak mozesz mowic, ze pompa paliwa dziala, skoro jej tam nie ma. Idz do mechanika
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(Konto zablokowane)
Stały Bywalec
zaloz zawor zwrotny paliwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas