Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nocleg - Norwegia

5 Postów
bebetka15
(bebetka15)
Wiking
Witam, chciałabym na kilka dni przyjechać do Sapsborg, gdzie od niedawna pracuje mój partner. Szukałam taniego noclegu, ale o taki trudno. Czy są w tym mieście jacyś przyjażni Polacy, którzy za sensowną kwote przenocowaliby mnie i 11- letniego syna. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...az kusi zapytać
...a stary cie nie przenocuje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...lub przynajmniej nie pomoże w znalezieniu lokum?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
partner pewno na lozkach pietrowych w jedynce w 6 osob mieszkaja zeby bylo taniej i wstyd w tach warunkach dziecko trzymac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
bebetka15
(bebetka15)
Wiking
To byłoby najlepsze rozwiązanie, tylko, że nocuje w hotelu robotniczym i nie ma takiej opcji
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
bebetka15 napisał:
To byłoby najlepsze rozwiązanie, tylko, że nocuje w hotelu robotniczym i nie ma takiej opcjiCo za bzdura.
Twój facet, jawnie wali ciebie i własne dziecko w bambuko, pewnie wstyd mu że ma żonę i aż tak duże dziecko.
Inaczej już przed Waszym przyjazdem, załatwił by sobie w tym "hotelu robotniczym" normalny pokój dla żony z dzieckiem, na czas pobytu rodziny.
Fakt jest taki, że to jednak kosztuje, więcej niż spanie na łóżku piętrowym w 10 osobowym polaczkowym kołchozie.
Ludzie, ludziska jeszcze parę lat a wasz syn, wypomni wam te bezzasadne skąpstwo kosztem własnej rodzinnej prywatności.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok