Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Podatek Norge - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Kinga Samson
(Kingausia121189)
Wiking
Witam
W związku z tym, że wciąż przychodzą mi pisma z Norge o niezapłaconym podatku....Chciałabym uzyskać informację a dokładnie jeżeli nie zapłacono podatku w Norwegii czy państwo norweskie jest w stanie wyegzekwować tą należność jeżeli jestem już na stałe w Polsce? Muszę dodać, że posiadam nr podatkowy norweski natomiast umowy zatrudnienia nie widziałam na oczy, a że nie posiadam tam ubezpieczenia dowiedziałam się dopiero gdy o mało nie straciłam palca! POMOCY
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
napisał:
Witam
W związku z tym, że wciąż przychodzą mi pisma z Norge o niezapłaconym podatku....Chciałabym uzyskać informację a dokładnie jeżeli nie zapłacono podatku w Norwegii czy państwo norweskie jest w stanie wyegzekwować tą należność jeżeli jestem już na stałe w Polsce? Muszę dodać, że posiadam nr podatkowy norweski natomiast umowy zatrudnienia nie widziałam na oczy, a że nie posiadam tam ubezpieczenia dowiedziałam się dopiero gdy o mało nie straciłam palca! POMOCY


No to musisz z nimi korespondowac. Na pismie masz adres mailowy, wiec opisz im sytuacje. Jakies dokumenty masz? Jakies l ønnslipy? Maja 10 lat na nekanie Cie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok