Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zwolnienie lekarskie - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Michał Kolendnik Piotr Pańczak MultiNOR Konsultant Kasia K boj fra oszlo ja ja sweet man Dawid Kardas Damian ..... Michalina33 katarina_marie Małgorzata Piernikowska nazwa (1433 niezalogowanych)
3 Posty
Michalina33
(Michalina33)
Wiking
Witam.mam pytanie.czy będąc na zwolnieniu lekarskim w Polsce firma może wypłacić ferripenge za rok 2017???dodam że pracowalem w norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
A co ma jedno z drugim wspólnego? Przecież tam nie idzie kopia twojego zwolnienia z Polski. Prawo masz do urlopu, jedziesz do Polski i chorujesz. Wg pracodawcy norweskiego jesteś na urlopie.
Czy możesz odpowiedzieć na moje pytanie w sprawie wynagrodzeń w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
Michalina33 napisał:
Witam.mam pytanie.czy będąc na zwolnieniu lekarskim w Polsce firma może wypłacić ferripenge za rok 2017???dodam że pracowalem w norwegii

NIE, dopóki nie wezmiesz urlopu nie masz prawa do feriepenger, jestes teraz na zwolnieniu chorobowym, musisz wziac wolne zeby dostac feriepenger ale jak wiesz to Ci sie nie oplaca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Ja zrozumiałam że on pracuje w Norwegii, na urlop wyjechał do Polski i wtedy w Polsce (mając tu również umowę o pracę) poszedł na chorobowe. Wtedy wiadomo że przed urlopem dostanie urlopowe. Tak zrozumiałam - no chyba że sytuacja wygląda inaczej ale ja tu jego sprostowań nie widzę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok