Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

23 Posty
Syla3
(Syla3)
Wiking
Ja wiem, że to działa, ja z nimi koresponduję, przesyłam wszystko co chcą a jak ja się pytam poprzez ditt nav kiedy wypłacą pieniądze to każa mi dzwonić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Syla3
(Syla3)
Wiking
z niejednych ust słyszałam o właśnie takich praktykach nav, przykre to
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Syla3 napisał:
Ja wiem, że to działa, ja z nimi koresponduję, przesyłam wszystko co chcą a jak ja się pytam poprzez ditt nav kiedy wypłacą pieniądze to każa mi dzwonić

SYKEPENGER (SYK)
Egenerklæring for utenlandske sykmeldinger (vedlegges sykmelding)
NAV 08-09.06
www.nav.no/no/Person/Skjemaer-for-privatpersoner/skjemaveileder/vedlegg?key=249774&veiledertype=privatperson

Nawet sie na probe zalogowalem, dziala jak trzeba : ) Mysle, ze trzeba wypelnic i wyslac wg instrukcji na ww stronie i potem tylko czekac na wyplate.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
Syla3 napisał:
Ja wiem, że to działa, ja z nimi koresponduję, przesyłam wszystko co chcą a jak ja się pytam poprzez ditt nav kiedy wypłacą pieniądze to każa mi dzwonić

zamiast dzwonic napisac do nich zeby twoj veileder zadzwonil do ciebie i oddzwaniaja, ja tak zawsze robilem zeby nie siedziec na infolini niewiadomo ile
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Syla3
(Syla3)
Wiking
Dziękuję wszystkim za poświęcony czas przy rozwiązywaniu mojego problemu, bo naprawdę już myślałam, żeby sobie odpuścić ale z drugiej strony, te wszystkie papiery, wysyłanie niekiedy pocztą z Polski, koszty tłumaczeń przysięgłych, szkoda by było. Jeszcze raz dziękuję wszystkim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
WarmiaIMazury napisał:
Procedura zbywania Polaków przez NAV za pomocą udzielania nie do konca prawdziwych informacji albo wręcz wprowadzania w błąd jest powszechnia i nie Tobie pierwszej się to zdarza, że jak przyjdzie co do czego, żądają dzwonić aby się czegokolwiek dowiedzieć.
Rada moich znajomych Norwegów jest taka, żeby w sprawach urzędowych starać się mieć w 100% udokumentowane wszystko \"skriftlig\", na piśmie.
Nie wiem jak jest w przypadku sykepenger, ale w przypadku zasiłku dagpenger zażalenie \'klage\' odbywa się pisemnie na specjalnym formularzu. Z tego sugerowałbym korzystać i walczyć do końca o swoje, bo te rasistowskie świnie tylko czekają na to, że ktoś się zniechęci, niedoczyta dokładnie, niedotrzyma jakiegoś terminu, itp.
k.

Syla3 napisał:
heh, gdzybym znała biegle język to już bym tam zadzwoniła, ale w moim przypadku straciłabym wypłatę, zanim dowiedzieliby się o mi chodzi a napisać to już nie taki problem...tylko Nav zaproblemował

Jakes taki madry, to pisz nacjonalistyczne, a nie rasistowskie.To zasadnicza roznica. My tak samo biali, jak i oni, a podwedzanych jakos bardziej toleruja, wiec gdzie tu rasizm?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok