Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Transport z/na lotnisko Oslo Torp - Norwegia

2 Posty
WojSas94
(WojSas94)
Wiking
Dzień dobry,
zapewne było już multum takich tematów, ale jestem tu pierwszy raz i ciężko mi się odnaleźć. Chciałbym się dowiedzieć, jeżeli ktoś byłby tak miły, czy da się w rozsądnych pieniądzach dostać z lotniska Torp do centrum Oslo? Wylatujemy z dziewczyną z Gdańska 16 ( na lotnisku będziemy około 21) a wracamy 18 lutego ( samolot 18:55) lecimy Ryanair'em, więc trochę czasu jeszcze jest. Z góry dziękuję za odpowiedź, bądź odesłanie do odpowiedniego tematu
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(Manitou)
Początkujący
WojSas94 napisał:
Dzień dobry,
zapewne było już multum takich tematów, ale
jestem tu pierwszy raz i ciężko mi się odnaleźć. Chciałbym się dowiedzieć, jeżeli ktoś byłby tak miły, czy da się w rozsądnych pieniądzach dostać z lotniska Torp do centrum Oslo? Wylatujemy z dziewczyną z Gdańska 16 ( na lotnisku będziemy około 21) a wracamy 18 lutego ( samolot 18:55) lecimy Ryanair\'em, więc trochę czasu jeszcze jest. Z góry dziękuję za odpowiedź, bądź odesłanie do odpowiedniego tematu
Pozdrawiam
Cóż jeżeli kupiliście akurat tanie bilety w kwocie do 100 złotych tam i nazad na dwie osoby, to proponuję zapomnieć o podobnej cenie za transport lądowy.
Zwłaszcza, że ostatnio podrożał wjazd i wyjazd z Oslo w stronę Sandefjordu.
Dlatego też transport indywidualny odpada, pozostały jedynie środki publiczne tak prywatne jak i państwowe.
Ja osobiście proponuję naprawdę skorzystać z publicznego, ponieważ jest przestronny, ubezpieczony i bezpieczny.
Z lotniska na stację jedzie darmowy autobus, a tam można jechać zwykłym pociągiem do samego centrum Oslo.
Wybór natomiast należy do was samych, czy tłuc się ciasnymi polskimi trumienkami, czy też skorzystać z czystych i przestronnych publicznych środków komunikacji.
Cena jest porównywalna, jednak już komfort zdecydowanie nie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Warto sprawdzic na stronie Torpekspressen.no lub wygooglac :"Oslo - Torp Lufthavn med toget".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
WojSas94 napisał:
Dzień dobry,
zapewne było już multum takich tematów, ale jestem tu pierwszy raz i ciężko mi się odnaleźć. Chciałbym się dowiedzieć, jeżeli ktoś byłby tak miły, czy da się w rozsądnych pieniądzach dostać z lotniska Torp do centrum Oslo? Wylatujemy z dziewczyną z Gdańska 16 ( na lotnisku będziemy około 21) a wracamy 18 lutego ( samolot 18:55) lecimy Ryanair\'em, więc trochę czasu jeszcze jest. Z góry dziękuję za odpowiedź, bądź odesłanie do odpowiedniego tematu
Pozdrawiam


Tutaj też znajdziesz transport: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/transport+lotnisko
Zgłoś wpis
2 Posty
WojSas94
(WojSas94)
Wiking
Nie będę zakładał nowego tematu i zapytam tutaj. Czy na Oslo Pass jeszcze obowiązuje 20% zniżki dla studentów? I czy nie ma problemu z polską legitymacją? I jeszcze jedno pytanie, co sądzicie o przejeździe PKS'em Oslo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
napisał:
Nie będę zakładał nowego tematu i zapytam tutaj. Czy na Oslo Pass jeszcze obowiązuje 20% zniżki dla studentów? I czy nie ma problemu z polską legitymacją? I jeszcze jedno pytanie, co sądzicie o przejeździe PKS\'em Oslo?
Tu możesz sobie poczytać aktualne dane.

www.visitoslo.com/en/activities-and-attractions/oslo-pass/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok