Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

dotyczy przelewu z polskiego konta na norweskie - Norwegia

1 Post
mariusz D
(mario19751975)
Wiking
Mam pytanie chciałem zrobić przelew z polskiego konta do sparebank w norewgii czy ktoś wie jak to poprawnie zrobić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
mario19751975 napisał:
Mam pytanie chciałem zrobić przelew z polskiego konta do sparebank w norewgii czy ktoś wie jak to poprawnie zrobić

Np. dzięki Ferpay www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/fi...wegii+do+polski.html
Zgłoś wpis
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
polecam
www.transfergo.com/pl
prościej i taniej to już się chyba nie da
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(Manitou)
Początkujący
mario19751975 napisał:
Mam pytanie chciałem zrobić przelew z polskiego konta do sparebank w norewgii czy ktoś wie jak to poprawnie zrobićNic prostszego jak wejść na swoją stronę w Polskim Banku w zakładkę przelewy zagraniczne i tam zarejestrować konto zagraniczne, nie podałeś nazwy polskiego banku, a przeważnie każda strona bankowa posiada inną procedurę potrzebną do przelewów.
Jeżeli potrzebujesz legalnego i taniego przelewu, to nie polecam żadnych innych zewnętrznych pośredników, jak sugerują w innych postach pozostali forumowicze.
Jeżeli nadal będziesz miał problemy z przelewem, to zawsze możesz zadzwonić na bezpłatną linię swojego polskiego banku do konsultanta, który pomoże tobie przejść bezboleśnie przez meandry bankowego zagranicznego przelewu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
Manitou napisał:
mario19751975 napisał:
Mam pytanie chciałem zrobić przelew z polskiego konta do sparebank w norewgii czy ktoś wie jak to poprawnie zrobićNic prostszego jak wejść na swoją stronę w Polskim Banku w zakładkę przelewy zagraniczne i tam zarejestrować konto zagraniczne, nie podałeś nazwy polskiego banku, a przeważnie każda strona bankowa posiada inną procedurę potrzebną do przelewów.
Jeżeli potrzebujesz legalnego i taniego przelewu, to nie polecam żadnych innych zewnętrznych pośredników, jak sugerują w innych postach pozostali forumowicze.
Jeżeli nadal będziesz miał problemy z przelewem, to zawsze możesz zadzwonić na bezpłatną linię swojego polskiego banku do konsultanta, który pomoże tobie przejść bezboleśnie przez meandry bankowego zagranicznego przelewu.

a możesz wytłumaczyć dlaczego twoim zdaniem firmy zewnętrzne są droższe i nielegalne? bo z mojego doświadczenia wynika że twoja opinia jest wyssana z palca. dodatkowo transfergo jest o wiele szybsze od zwykłego banku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jan Orłowski
(JanOrlowski)
Wiking
Muszę zapłacić czynsz za mieszkanie, z polskiego konta na norweskie. Jakich kodów powinienem użyć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok