Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Operacja w polsce a praca w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Irek kowalski Doda !!! z s robert zielinski Zbigniew Karpinski Kasia K Ewa Adam boj fra oszlo Maky G Pershing93 Volvos (536 niezalogowanych)
1 Post
Doda !!!
(Doris88)
Wiking
Proszę bardzo o poradę ponieważ nie wiem co mam zrobić. Przebywając na urlopie świątecznym w Polsce musiałam przejść operacje. Od nowego roku skończyła mi się umowa z pracodawcą i muszę zarejestrować się w navie, niestety jeszcze przez pare miesięcy nie będę mogła podjąć pracy z powodu choroby i nie wiem jakie dokumenty muszę dostarczyć z tytułu mojej operacji w Polsce do Navu, czy mam wziąć L4 polskie, czy tez mam udać się do swojego lekarza w Norwegii aby mnie po operacji obejrzał i on mi da l4? Proszę o poradę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Doris88 napisał:
Proszę bardzo o poradę ponieważ nie wiem co mam zrobić. Przebywając na urlopie świątecznym w Polsce musiałam przejść operacje. Od nowego roku skończyła mi się umowa z pracodawcą i muszę zarejestrować się w navie, niestety jeszcze przez pare miesięcy nie będę mogła podjąć pracy z powodu choroby i nie wiem jakie dokumenty muszę dostarczyć z tytułu mojej operacji w Polsce do Navu, czy mam wziąć L4 polskie, czy tez mam udać się do swojego lekarza w Norwegii aby mnie po operacji obejrzał i on mi da l4? Proszę o poradę

Z tego co się orientuję zbierz wszystkie dokumenty dot. leczenia ( będzie potrzeba przetłumaczenia ich na nor lub ang) Najlepiej jednak podpytaj u specjalistów - tutaj znajdziesz kontakt: www.mojanorwegia.pl/zasilek-chorobowy-aap-pogrzebowy
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok