Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Przesiadka w Oslo S na lotnisko Torp - Norwegia

Czytali temat:
3 Posty
beniek_7
(beniek_7)
Wiking
Witam.
Pierwszy raz będę wracał pociągiem na lotnisko Torp. 11 grudnia ruszam z miejscowości Koppang i pierwszą przesiadkę będę miał w miejscowości Hamar, tam pewnie nie będzie problemu bo będę miał 27 minut i jest to pewnie nie duża stacja, więc sobie poradzę, ale robi się problem przy drugiej przesiadce w Oslo S, na przesiadkę w autobus będę miał tylko 13 minut ,a z tego co kojarzę jest to główny dworzec w Oslo, stąd moje pytanie czy jest to jakoś oznakowane, może ktoś tak jechał i wie jak to ogarnąć bo własnie do Oslo S mam dojechać pociągiem i mam 13 minut żeby przesiąść się do autobusu nr R11, który ma mnie dowieść do portu lotniczego Torp. Z góry dziękuje za wskazówki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
piotr.konowic
(piotr.konowic)
Wiking
jezeli przyjedziesz z Hamar to prawdopodobnie pociagiem R10, ktory zatrzyma sie na Oslo S przy peronie Spor3 i masz 13min na przejscie na peron Spor5 do pociagu R11 kierunek Larvik.
Jak wysiadziesz na przystanku TORP to dopiero tam bedzie autobus, ktory dowiezie Cie bezposrednio pod terminal lotniska.
Rozklad jazdy do sprawdzenia www.nsb.no/bestill/velg-togavgang
Pozdr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
beniek_7
(beniek_7)
Wiking
Dzięki wielkie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok