Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czy jedzie ktoś na zakupy do Szwecji jutro lub w niedzielę? - Norwegia

17 Postów
Karolina Lalak
(Carla Donna)
Wiking
Hey,
czy jedzie ktoś na zakupy do Szwecji i jest z Lillestrom, Strommen lub Oslo? Potrzebuję snusu, który odbiorę i od razu się rozliczę. Z góry dzieki za info. Mój numer 939 63 839. Proszę o wiadomość
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(adamszkurlat89)
Wiking
znajomy też mnie wyciąga do Szwecji na zakupy. Mamy do pokonania ok + - 250 km w dwie strony, czy faktycznie ceny produktów spożywczych są na tyle niskie, że warto jechać ? z góry dzieki za odpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
sweet man
(Sweetman)
Nowicjusz
Bylem przedwczoraj w Sztokholmie i NIC tanszego w supermarketach nie widzialem. Ceny +-2/3kr takie same. ( nie sprawdzalem stoiska z piwem i padlina no jestem veg.)
Te wycieczki na granice to chyba bardziej krajoznawcze, zeby nie siedziec w domu caly weekend?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
moze ceny nie powalaja na kolana ale juz jakosc i wyglad robia swoje, w svinesund jest duzo polskich produktow (mleko, maslo, sloiki, przyprawy itp) w rozsadnych cenach wiec mysle ze raz na jakis czas warto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Karolina Lalak
(Carla Donna)
Wiking
Mi chodzi o snus, a nie jedzenie czy ubrania...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok