Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca - Norwegia

Czytali temat:
Krótki Mikkel Ernest Majewski Wieslaw Ozog Kasia K sweet man Radoslaw . Łukasz Ch Ikett Personalpartner damian1980 Rysiek ryszard Innect matkus (781 niezalogowanych)
1 Post
damian1980
(damian1980)
Wiking
Mam pytanie proszę tylko o podpowiedż potrzebuje pracy każdej pracy mam doświadczenie w magazynie w handlu angielski w stopniu podstawowym wyzwania nie stanowią dla mnie problemu może ktoś pomóc jak cos znaleźć gdzieś w Oslo lub okolicach.Z góry dziękuje za wszelkie informacje

Z poważaniem
Damian
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
damian1980 napisał:
Mam pytanie proszę tylko o podpowiedż potrzebuje pracy każdej pracy mam doświadczenie w magazynie w handlu angielski w stopniu podstawowym wyzwania nie stanowią dla mnie problemu może ktoś pomóc jak cos znaleźć gdzieś w Oslo lub okolicach.Z góry dziękuje za wszelkie informacje
Z poważaniem
Damian


Poszukaj tutaj, codziennie pojawiają się nowe ogłoszenia : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/strona1.html?order=dn
Zgłoś wpis
39 Postów
sweet man
(Sweetman)
Nowicjusz
Wyzwania nie stanowia dla ciebie problemu? Mam dla ciebie jedno- idz na kurs j.norweskiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok