Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Transfer z lotniska Torp, Oslo - Norwegia

9 Postów
Goodmood2
(Goodmood2)
Wiking
Dzień dobry,
czy może ktoś mnie podpowiedzieć jak trafić z lotniska Torp, Oslo do centrum albo docelowo potrzebuję trafić do Solberg transport AS? Nie mam żadnego pojęcia jak trafić do tamtej okolicy (Solberg transport AS) z lotniska Torp.
Dziękuję za odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Bedzie podstawiony autobus torpexpresen ktorym pojedziesz do Oslo Busterminal. Ewentualnie tansza opcja polskie busy ale nie polecam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
artur nn
(artur222b)
Wiking
96655888 ikar
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Goodmood2
(Goodmood2)
Wiking
To jest taksówkarz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

()
Stały Bywalec
Goodmood2 napisał:
To jest taksówkarz?
To właśnie polski bus.
Jest ich tam więcej i z łatwością rozpoznasz kierowców, którzy czekają na klientów.
Są tańsi ale podróż trwa dłużej bo rozwożą ludzi pod wskazany adres.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Goodmood2
(Goodmood2)
Wiking
Dziekuje za odpowiedz. Ale jak moge dojechac z Oslo Busterminal do Solberg transport AS?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
Goodmood2 napisał:
Dziekuje za odpowiedz. Ale jak moge dojechac z Oslo Busterminal do Solberg transport AS?
Ciężka sprawa o ile to chodzi o tą konkretną firmę.
Solberg transport AS, Askehaugveien 1, 1407 Vinterbro
Nie wiem w jakiej sprawie tam konkretnie jedziesz, jednak jak nie masz nikogo ze znajomych w tej firmie, to koszt dojazdu z lotniska przekroczy dużo dużo więcej niż sam lot z Warszawy do Torp.
Z Oslo centrum do tej miejscowości, jest się trudno dostać, co prawda jeździ bezpośrednio autobus nr 500 z okolicy Bussterminal w Oslo i to średnio co pół godziny, jednak to teoria jak jest w praktyce oraz w soboty i niedziele to trudno mi ocenić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
Tak przy okazji jak jedziesz tą trasą pierwszy raz, to proponuję omijać szerokim łukiem polskie pseudo busy.
Korzystaj z legalnych linii, które mogą wjeżdżać na perony Busterminall w Oslo.
To tylko trochę więcej, jednak na całej trasie jesteś ubezpieczona.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

()
Stały Bywalec
Tak przy okazji i z wieczornych nudów, zacząłem szukać i znalazłem pełne połączenie legalnych linii.
Tu masz linka do strony z rozkładem, jak na spokojnie będziesz klikać to znajdziesz pasującą tobie godzinę.
ruter.no/reiseplanlegger/Mellom/Fra/(706...1245/#st:0,sp:0,bp:0
Korzystaj z linii TP + 500 to linia Busterminall, jak klikniesz na ten znaczek to wyświetli się diagram z trasą i godzinami oraz przesiadkami.
Nie klikaj na tego linka, tylko przenieś go na pasek wyszukiwania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grzegorzklimowski)
Stały Bywalec
torpekspressen.no najlepsze rozwiązanie . Bilet do Oslo 270 nok jak w dwie strony się kupuje to po 240 nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok