Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Spare bank 1 - Norwegia

12 Posty
Mariola Banasik
(MariolaB12)
Wiking
Witam, czy ktoś z was ma konto bankowe w spare bank? Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat? Jakie macie opinie? Wszystkie informacje będą przydatne Bardzo dziękuję z góry :* :*
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Spare bank jest regionalnym bankiem. Jak sie przeprowadzisz na drugi kraniec Norwegii, to nie bedziesz miec zadnej placowki swojego banku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Marej
(Marej)
Wiking
witaj..ja jestem.posiadaczem konta...jestem zadowolony wszystko jak nalezy.polecam...pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Sylwia76)
Wiking
Ja mam w meldal - sparebank i też jestem zadowolona. Pracują tak polki, więc nie ma problemu z komunikacją.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
432 Posty

(6e6)
Wyjadacz
Ja moge cos doradzic jak juz placisz karta to wez sobie karte kredytowa gdyz nie ma tzw oplaty gebyr za transakcje, mozesz sobie to zobaczyc na wyciagu online jako kod 714, koszt 3 kr za jedna transakcje. 3 kr to nie duzo ale przy 100 w miesiacu to robi sie 300 kr w komin. Pozatym karta kredytowa ma ubezpieczenie 3 mies, jak ktos ma leb na karku to bedzie dobrze

Sparebank ma oplaty 275 kr rocznie za karte bez zdjecia lub 300 ze zdjeciem, przelew do polski kosztuje 60 kr i idzie 2,3 dni. Ogolnie to dobry bank, zreszta jak kazdy tylko jak High Octane napisal ze jest regionalny, kiedys zeby zamknac trzebabylo isc do odzialu, teraz mozna przez internet

Ogolnie w sondarzach najlepiej wychodzi Scandiabanken chodzby ze efaktura czy avtalegiro nic nie kosztuje, platnosc visa za granica jest bez oplaty oraz wyplata gotowki w bankomacie za darmo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Krzysztof J
(Krys1977)
Wiking
Witam, w którym konkretnym oddziale w Oslo pracują polki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Rafał Grajewski
(pajkers0)
Wiking
Witam. Mam pytanie czy jak mam konto w spare bank 1 Smn i czy jest możliwe aby wypłacić gotówkę w spare bank More og Romsdal , tzn w kasie bo niestety ale bankomat mi kartę wciągnął
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Artek Bu
(Artek07)
Nowicjusz
Żona ma konto w tym banku w Osfold,
Nie bardzo jest zadowolona, głównie z powodu opłat za transakcje (użycie karty i przelewy do Polski), ale to napisał już ktoś powyżej. Ja ze swej strony mogę tylko dodać iż Sparebank1 nie wydaje już kart ze zdjęciem dla obcokrajowców. Tylko posiadacze norweskiego paszportu mogą dostać kartę ze zdjęciem.
Konto oszczędnościowe to też kiepski pomysł w tym banku 0,65% odsetek to trochę mało.
Po urlopie zamierza się przenieść do DNB.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(pluto20)
Początkujący
Skandiabank chyba jest najlepszy jak napisal ktos wyzej. Nie kazdy jest Klaunem nieumiejacym jezyka zeby sobie karte zalatwic bez jaj. Skandia dla mlodych najlepsza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Artek Bu
(Artek07)
Nowicjusz
NIe wyzywam nikogo od "Klaunów". Dzwoniliśmy w tej sprawie nawet do centrali i odpowiedź cały czas taka sama: "Osoby bez norweskiego obywatelstwa nie dostaną w tym banku karty ze zdjęciem".
Pozdrawiam "Klaun"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok