Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Chleb w Norwegii - Norwegia

4 Posty
TySooN66
(TySooN66)
Wiking
Witam w Norwegii chleb jest bardzo drogi lubię ten chleb co jest w Kiwi z firstprice-a Loff jest bardzo dobry i tani do tego taki lekki na żołądku ale jak go zjem to nie mogę się najeść z czego on jest zrobiony macie podobnie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Buzek Luzek
(Luzek)
Wiking
ten produkt ma niewiele wspólnego z chlebem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Adrianek321 Patecki
(Adrianek321)
Wiking
Jesli chodzi o chleb polecam Marchewkowy lub Ciemny ceny w granicy 30 koron plus minus mysle ze pracujac w Norwegi nie jest to kosmiczny wydatek wkoncu po.to zarabiamy by tez godnie zyc..pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Victoria Victoriss
(Victoria_Victoriss)
Wiking
Grovhetsprosent: 0% | Vekt: 500g

Ingredienser
hvetemel, vann, rugmel, gjær, rapsolje, salt.

Kan inneholde spor av:
soya, melk, sesamfrø, solsikkekjerner, valmuefrø.

Tu masz skład tego chleba
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Stefan Skogmann
(Skogmann)
Nowicjusz
Loff jest taki tani bo w nim nic nie ma. To zwykla wata. Nie dziwne ze najesc sie nie mozesz skoro jesz NIC.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
jerzy1
(jerzy1)
Wiking
Najlepszy własny wypiek ja piekę od trzech lat swój na zakwasie pychotka tylko zmieniam ziarna które dodaje do niego albo robie całkiem bez albo z cebula ta sucha co można w każdym sklepie kupić .Jest najlepszy.

Pozatym ludzie nie róbcie z siebie biedaków pracujemy tu zarabiamy uczciwe pieniądze to i jeść trzeba i kupować za normalne pieniądze a nie to co najtańsze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
jerzy1
(jerzy1)
Wiking
loft to taki za 30.40 kor jest dobry a nie te tanie po parę koron najgorsze co można zjeść smacznego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
jerzy1 napisał:
Najlepszy własny wypiek ja piekę od trzech lat swój na zakwasie pychotka tylko zmieniam ziarna które dodaje do niego albo robie całkiem bez albo z cebula ta sucha co można w każdym sklepie kupić .Jest najlepszy.

Pozatym ludzie nie róbcie z siebie biedaków pracujemy tu zarabiamy uczciwe pieniądze to i jeść trzeba i kupować za normalne pieniądze a nie to co najtańsze.


Tez pieke sam na zakwasie.A jesli chodzi o kupny,to w remie maja okragly.Pieczony w kamiennym piecu.I jest tylko do ppludnoa,bo ludzie od razu go wykupuja.W czarnym opakowaniu z jakiejs piekarni z Oslo.Polecam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
TySooN66
(TySooN66)
Wiking
Eeee Tam Loff z first prica jest spoko tani ale jednak nie łechczę mnie na żołądku jak ten marchewkowy za 30 koron. Tu mam ponad 4 loffy za 30 koron i się najem i mi się nie odbija w sumie zostanę przy Loffie z Fp POLECAM! około 7 koron Kiwi!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok