Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Areszt w Norwegii - Norwegia

9 Postów
Alus333 Piskariowa
(Alus333)
Wiking
Witam bardzo proszę Was o pomoc czy może mi ktoś napisać adresy do aresztow śledczych w Norwegii. Mo ze źle szukam Ale nie mogę znaleźć. BARDZO PROSZĘ O POMÓC!! !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Georg M.
(nieznajomy30)
Nowicjusz
Wszystkich w calej norwegii??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Alus333 Piskariowa
(Alus333)
Wiking
Okolice andalsnes i oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Alus333 Piskariowa
(Alus333)
Wiking
No to faktycznie sporo jakaś masakra. BARDZO dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Alus333 Piskariowa
(Alus333)
Wiking
A jak będę dzwonić tam to czy Pi prostu powiedzą ni ze właśnie ram się znajduje? Nie jestem żona i dla nich nikim tylko partnerka a oazaleje jak się nie dowiem niczego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Ole_Nordmann napisał:
napisz do nich maila, masz tam adres przeciez i przedstaw sie jako konkubina(samboeren) to cos powinni odpisac czy tam jest czy nie a jak nie to gdzie lub do kogo...cos ci odpowiedza napewno
A on tzn ukochany nie ma prawa se zadzwonic do ukochanej lub prawnika?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Alus333 Piskariowa
(Alus333)
Wiking
Wiem tylko że został zatrzymany w areszcie od jego przyjaciela na miesiąc i tylko tyle. W głowę dostaję od tej niewiedzy. Znalazłam zasady zatrzymania i wychodzi na to że mogę do niego napisać list. Spróbuje później do tych aresztow e-maile napisać czy jest u nich czy nie. Dziękuję za odpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

()
Stały Bywalec
Alus333 napisał:
Wiem tylko że został zatrzymany w areszcie od jego przyjaciela na miesiąc i tylko tyle. W głowę dostaję od tej niewiedzy. Znalazłam zasady zatrzymania i wychodzi na to że mogę do niego napisać list. Spróbuje później do tych aresztow e-maile napisać czy jest u nich czy nie. Dziękuję za odpowiedzi.
Co to za przyjaciel? Moze klamie? Zadzwon na policje i zglos zaginiecie. Sami go znajda.
Przyjaciel wie ze zatrzymali go na mjesiac a nie wie gdzie? W ogole co to ma byc na miesiac? Albo 24h albo ma zarzut postawiony indo rozprawy. Ten przyjaciel klamie. Zglos sie na policje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Alus333 Piskariowa
(Alus333)
Wiking
No właśnie tak do dupy to wygląda. Musi wiedzieć gdzie dokładnie jest. Na policji mi powiedzą dokładnie gdzie jest ? Bo ciągle jestem tylko jego kobieta a dla nich to chyba nikt
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok