Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
7 Postów
maciek91
(maciek91)
Wiking
to skoro Wam tak źle to czemu stąd nie wyjedziecie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(Renata29)
Wiking
Cześć .Wczoraj wieczorem przeczytałam Twoją wypowiedż ,ktora dała mi do myślenia bo :
Też jestem w tym kraju już kilka lat .Pracuje miedzy różnymi ludzmi i czasami myślałam o Norwegach jacy są .Jestem bardzo tolerancyjna i wszystko staram się widzieć pozytywnie .Znam życie tutaj bardzo dobrze i w sumie nie narzekam .Wszyscy ,którzy tutaj sa pracują ,by mieć lepszy byt a nie dlatego ,że kochamy ten kraj .Wszystko co napisałeś ,muszę przyznać jest prawdą .Ale z drugiej strony nikt Nas nie zmusza pracować tutaj ,więc nie robmy z siebie męczenników. Każdy z Nas teskni za Polską .Piszesz o wielu tematach w swojej wypowiedzi ,ale zapomniałeś dodać jak tutaj traktują starszych ludzi w Domach Starcow .Mają bardzo dobrze i są traktowani z szacunkiem ,nie to co w Polsce .Kończe Swoją wypowiedz cytatem ,który bardzo lubię. Bądź wdzięczny za to, co masz, a będziesz miał tego więcej. Jeśli koncentrujesz się na tym, czego nie masz, nigdy nie będziesz miał wystarczająco dużo. - Oprah Winfrey .Pozdrawiam .Renata .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Renata29 napisał:
nikt Nas nie zmusza pracować tutaj
Niektorych zmusza do tego sytuacja zyciowa (lub chec wyzszych zarobkow). Niektorzy przelewaja w zwiazku z tym niechec do sytuacji w jakiej sa, na niechec do kraju, w ktorym sa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Mi było w NO żle dlatego wyjchałam i wcale nie załuje nie ma takiego drugiego kraju jak POLSKA!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
freewoman napisał:
Mi było w NO żle dlatego wyjchałam i wcale nie załuje nie ma takiego drugiego kraju jak POLSKA!

Najlepszym krajem na swiecie jest San Escobar. Tam teraz nalezy wyjezdzac. To podobniez kraina miodem i wodka plynaca.
Zarezerwowalem juz hotel i bilety. Jade w lipcu. Na razie na rekonesans.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
Asekurant ! Rekonesans, kurde. W ciemno jedz ! Jak taki podobny do Polski kraj to sie nie zastanawiaj. Na pewno jest super!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(sloka)
Stały Bywalec
Ech krowa.
San Eskobar to pisowski raj Waszczykowskiego.
Cały polityczny świat śmieje się już z pis i waszczyka.
więcej tutaj:
en.wikipedia.org/wiki/San_Escobar
A tak wyglada flaga tego państwa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
No kurde ! Ale ze mnie nieswiadoma krowa. Myslalem ze Satan tak na prawde mowi
Dzieki sloka !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(Renata29)
Wiking
Wszędzie dobrze ,gdzie Nas nie ma .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Krowa napisał:
No kurde ! Ale ze mnie nieswiadoma krowa. Myslalem ze Satan tak na prawde mowi
Dzieki sloka !


EJJ!

Toz jam kupil w wiejskim sklepie u nas biltety na lot do Santo Subito ( stolica ) i zem zarezerwowal apartament w hotelu przy ulicy St.Waszczyko. Klopot byl z biletami, bo duze zainteresowanie tubylcow tym krajem.
Prawde mowie, jakiem Satan!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok