Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Moje oczy na ten kraj - Norwegia

30 Postów
Jan Kowalski
(German)
Nowicjusz
Załóż partie, dojdź do władzy, zmień ten kraj na lepsze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
w Polsce syf jest podwojny,poza aborcja moze tylko,kompleksow masz za wiele tutaj jest problem,prawdobnie brak integracji. i bilokacja moze ci przeszkadza.wylacz w takim razie polska TV
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
maverik napisał:
ja tu mieszkam od 25 i powiem ci ze wogole sie nie mylisz -syf Norweski i dziadostwo nie ma w tym kraju granic -bieda norweska az piszcze na kazdym rogu -tak naprawde wisualnie to wszystko pieknie wyglada jak ktos tu przyjedzie ,ale pomieszkaj tu 20 lat to sobie pogadamy
SYSTEM ZJEBANY TOTAL.


masohizm...20 lat być upokarzanym,codziennie przez 20 lat oglądać ten syf i dziadostwo!!!
jak wrócisz do polszy zostaniesz bohaterem narodowym i bedą wnukom o tobie przy kominku Janusze opowiadać...

sorki ...zapomniałem...ty na emeryture do szwecji z kamperem sie wybierasz...btw..jesteś herosem!!!

20 lat!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
maverik napisał:
ja tu mieszkam od 25 (...),ale pomieszkaj tu 20 lat to sobie pogadamy

Do socjalistycznych krajow jak Norwegia, nie jedzie sie zeby tam mieszkac. Tak robia tylko lemingi, ktore biora kredyt na 50 lat na drewniana szope, polozona gdzies daleko w lesie. Tu sie przyjezdza, zeby zarobic lub zbierac socjal (dosc ostatnio popularne), a zarobiona kase wydac ma mieszkanie w Polsce, badz dom z basenem w Hiszpanii.

Czego ty sie spodziewales po socjalistycznym panstwie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

(maverik)
Początkujący
polskie tv ,nie mam takiej i niechce dostac zawalu -
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

(maverik)
Początkujący
mie sie tu poprostu przestalo podobac ,a ocene to wy se wystawiliscie jak 20 lat temu tu sie mieszkalo to nie ta jak teraz a pozatym juz sie dorobilem ,a pisze bo niemam co robic ,leze i pisze .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Wielkie Brava!!!! Jak bym to ja pisala!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Stefan Skogmann
(Skogmann)
Nowicjusz
Haha....20 lat czy 25 lat zadna roznica. Jak myslisz tak masz. Syf w glowie, syf dookola
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Michal K.
(Michal79)
Nowicjusz
Cala prawda !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Ropa po 50 $ i odrazu pojawia sie wszedobylski pesymizm. Jak tu przyjechalem to tez nie bralem takiego scenariusza pod uwage. Norwegia zapadla w sen zimowy. Ja tam widze swietlana przyszlosc na najblizsze lata, wszakze gorzej niz teraz byc nie moze. Ropa, gaz, prad z elektrowni wodnych, fundusz naftowy, ktory kraj ma tyle rzeczy u siebie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok