Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Barbara Andrelczyk Marcin Kobinski Johnny21 Natalia Natalia Anezka Kristofferson Bullet Olaaaaa aa (7445 niezalogowanych)
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
Hilton napisał:
limetka81 napisał:
już nie mogę patrzeć na ten brudny szary śnieg........ kiedy będzie zielono.........

A posiałabys se rzezuchę, a nie stękała ze śnieg szary



chciałam nawet raz trzymałam ją w ręku ale za chiny nie wiem jak ją posadzić


zamiast trawy ja zielona jestem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Limetka,ja sieję ja na talerzyku.Odwracam talerzyk do góry dnem i obkładam go lignina,gazą,watą(to co aktualnie mam).
Porządnie moczę i równomiernie rozprowadzam nasionka .Zraszam wodą i stawiam w nasłonecznione miejsce.
Codziennie musisz ja zraszac obficie(lignina musi byc mokra) i czekam .
Nasionka nie mogą wyschnac,wiec czasami,przy wiekszym słońcu trzeba ja zraszac i 2 razy.
Smacznego

Ps.Zanim nią obłożysz talerzyk,dzień wcześniej trzeba ją namoczyc w wodzie,sorki zapomniałam o tym wspomniec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
giovi2 napisał:
Limetka,ja sieję ja na talerzyku.Odwracam talerzyk do góry dnem i obkładam go lignina,gazą,watą(to co aktualnie mam).
Porządnie moczę i wysypuję nasionka równomiernie.Zraszam wodą i stawiam w nasłonecznione miejsce.
Codziennie musisz ja zraszac obficie(lignina musi byc mokra) i czekam .
Nasionka nie mogą wyschnac,wiec czasami,przy wiekszym słońcu trzeba ja zraszac i 2 razy.
Smacznego


dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Giovi, otworz nowy dzial na forum - AGRO PORADY, i oczywiscie wspieraj tez pomoca bezposrednia na meila, tak jak mep.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Hilton napisał:
Giovi, otworz nowy dzial na forum - AGRO PORADY, i oczywiscie wspieraj tez pomoca bezposrednia na meila, tak jak mep.


Hilton,niestety to jedyna rzecz jak potrafie w "domowym ogródku"
Kiedys jeszcze miałam jakies wiadomosci na temat siania innego zioła ale to zamierzchłe czasy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
giovi2 napisał:
Hilton napisał:
Giovi, otworz nowy dzial na forum - AGRO PORADY, i oczywiscie wspieraj tez pomoca bezposrednia na meila, tak jak mep.


Hilton,niestety to jedyna rzecz jak potrafie w "domowym ogródku"
Kiedys jeszcze miałam jakies wiadomosci na temat siania innego zioła ale to zamierzchłe czasy


A ktorego zioła ? tego co sie w szafie hoduje pod lampami i co tak specyficznie pachnie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Hilton napisał:
giovi2 napisał:
Hilton napisał:
Giovi, otworz nowy dzial na forum - AGRO PORADY, i oczywiscie wspieraj tez pomoca bezposrednia na meila, tak jak mep.


Hilton,niestety to jedyna rzecz jak potrafie w "domowym ogródku"
Kiedys jeszcze miałam jakies wiadomosci na temat siania innego zioła ale to zamierzchłe czasy


A ktorego zioła ? tego co sie w szafie hoduje pod lampami i co tak specyficznie pachnie?


Ciepło
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski0)
Wiking
giovi2 napisał:
Odwracam talerzyk do góry dnem i obkładam go lignina,gazą,watą(to co aktualnie mam).

...a wkladka moze byc???

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Kowalski0 napisał:
giovi2 napisał:
Odwracam talerzyk do góry dnem i obkładam go lignina,gazą,watą(to co aktualnie mam).

...a wkladka moze byc???



Oczywiście,jeśli tylko ją masz

Ps.Oby tylko nie zużyte
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
kowalski ma niejedną wkładke, ma dwie. Zrobiona z filcu, a po dniówce na budowie , całą noc paruje na balkonie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok