Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
czesio. oj tam nazwisko... Damian J M N Jan Maryjan Asia P. z s Jan Kowalski K MN Ewa Adam boj fra oszlo AniaD Ja Gabriel Ole_Nordmann mruuuuucia (1811 niezalogowanych)
1610 Postów
Maniak
darek book napisał:
TA PANI OGŁASZA SIĘ NA FB ONA ZNAJDZIE Zapraszam do kontaktu na PRIV ...!!!
Jesli czujesz ze potrzebujesz zmian, ale nie wiesz w ktora strone byloby dla ciebie najkorzystniej podazac,czy masz szanse w przyszlosci na stabilizacje materialna,czy uda sie Tobie zalozyc rodzine, czy masz szanse na zajscie w ciaze, czy twoje proplemy w koncu sie rozwiaza,jak bedzie prosperowala w przyszlosci Twoja firma, czy masz szanse na awans w pracy, czy twoje dzialania przyniosa pozytywne rezultaty, czy osiagniesz swoje cele, czy znajdziesz satysfakcjonujaca prace, czy wyjazd gdzies przyniesie dla Ciebie korzystne rezultaty,czy Twoj zwiazek przetrwa...Jesli chcesz dowiedziec sie czy masz szanse na poznanie osoby z ktora uda sie tobie stworzyc zwiazek milosny, czy masz szanse na korzystne zmiany w sferze materialnej, czy zdrowie bedzie ci dopisywac....Jesli chcesz sprawdzic jak potocza sie relacje miedzy Toba i kimsi,jaki ktos ma stosunek wzlgedem Ciebie, jesli komus nie ufasz....Jesli chcesz sie dowiedziec czy zakup czegos bedzie cie w przyszlosci satysfakcjonowal.....
Rowniez wykonuje rytualy uwalniajace od klatwy, uroku i innych negatywnych energetycznych podlaczen.A takze wykonuje rytualy milosne, na zdrowie, na osiagniecie celu, na energetyczne oddalenie od jakiejs osoby lub na inne wazne aspekty zyciowe.
Napisz do mnie i sprawdz czego mozesz sie spodziewac !
Zapraszam !!!!!!!!!!!


zapewne radziłeś się owej pani jakie są przyczyny braku kobiet w życiu twym i odpowiedź była niezadawalająca?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów

(darek book)
Nowicjusz
wujek ze strony mamy a co
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
darek book napisał:
wujek ze strony mamy a co


tak myślałem bo kur.... takie same bajki pisal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów

(darek book)
Nowicjusz
ty debil jesteś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów

(darek book)
Nowicjusz
wiedziałem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
milo mi znac Twoje pseudo artystyczne... tam tez byłeś taki mądry??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
hmmmm szczekający szczeniaczek sie uspokoił??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów

(darek book)
Nowicjusz
zaraz ciebie uspokoję jak sam tego nie zrobisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
hmmm dlaczego uniekasz odpowiedzi obawy jakieś masz?? straszysz mnie?? chyba tylko Ci sie tak wydaje od straszenia to są duchy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów

(darek book)
Nowicjusz
milczenie jest złotem ale ty widzę tego nie doceniasz chciałem zakończyć to rozsądnie ale ty widzę wrażeń szukasz ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok