Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wyjazd swoim samochodem... Mam pytanie??? - Norwegia

7 Postów
Damian .....
(Damianooo)
Wiking
Witam. Wyjeżdżam w weekend swoim samochodem do Norwegi z okolic Warszawy i mam pytanie którym promem najlepiej , najtaniej i najszybciej dojade do Oslo.. Coś słyszałem żeby jechać do Niemiec.. Byłbym wdzięczny za pomoc..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Robert Golff
(RobertGolff)
Wiking
ze Świnoujścia promy tańsze są i płyną krócej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(elkajan)
Początkujący
Można próbować z Niemiec z Sasnitz do Trlleborg w Szwecji. Prom płynie 4,5 godziny.Zważywszy na to że z Wa-wy masz kawałek drogi do Swinoujścia jak i do Sasnitz .Warto wybrać Swinoujście .Tymbardzej że od promu w Szwecji jest jeszcze ok 6-8 godzin jazdy do Oslo.
Inne połączenia Rostock-Dania 2,5 godziny potem na most.
Puttgarden /Niemcy/-Rodby /Dania 45 min.Potem na most lub na drugi prom Helsingor-Helsigborg /Szwecja/ 25 min.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Norbert Ramxxxxx
(NorbertRamxxxxx)
Wiking
Witam kilka lat temu płynąłem promem z Niemiec do Szwecji najszybciej dotrzesz wystarczy pojechać najdalej na północ Niemiec -Sassnitz i dalej do Szwecji- Trelleborg bądź Ystad ..... Polecam ,nawet jak się spóźnisz bez problemu następnym promem popłyniesz Pozdrawiam i powodzenia N
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
wladyka
(wladyka)
Wiking
Tomek128cc napisał:
Witam. Wyjeżdżam w weekend swoim samochodem do Norwegi z okolic Warszawy i mam pytanie którym promem najlepiej , najtaniej i najszybciej dojade do Oslo.. Coś słyszałem żeby jechać do Niemiec.. Byłbym wdzięczny za pomoc..

Zastanawiam sie co trzeba sobie myslec by we czwartek poprzedzajacy weekend pytac o prom.
Najszybciej jest autostrada do Gdyni ( 3-3,5 godz) Z Gdyni do Karlskrony na nocny prom.
Rano prysznic i sniadanko..potem 6-7 godz i jestes w Oslo.

Gdybys byl ogarniety to zapewne bys kupil wczesniej za 299PLN + kabina
Natomiast obecnie to 629 pln z tym ze prom dzienny.

W zasadzie zastanawiam sie po co ja to pisze i komu?

PS Jak jedziesz z Grojca to latwo ominiesz Warszawe obwodnica..Jak z jakies innej wioski na wschodniej flance to bedzie lekki klopot.

Powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
maciej pierzchala
(maciek30)
Wiking
NAJTANIEJ TO WYJDZIE CIE PONTON A JESZCZE TANIEJ KAJAK A ZE JUZ JEST PO SEZONIE TO ROWER WODNY OSTATNIO W ZEGRZU CENA WYNAJMU ZA GODZINE BYLA 10 ZL JAK DOBRZE PRZYPEDALUJESZ W 10 GODZ TO PRZEPLYNIERZ MORZE ZA 100 ZL POZDRAWIAM I ZYCZE POWODZENIA .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
maciej pierzchala
(maciek30)
Wiking
maciek30 napisał:
NAJTANIEJ TO WYJDZIE CIE PONTON A JESZCZE TANIEJ KAJAK A ZE JUZ JEST PO SEZONIE TO ROWER WODNY OSTATNIO W ZEGRZU CENA WYNAJMU ZA GODZINE BYLA 10 ZL JAK DOBRZE PRZYPEDALUJESZ W 10 GODZ TO PRZEPLYNIERZ MORZE ZA 100 ZL POZDRAWIAM I ZYCZE POWODZENIA .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok