Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Teoria ewolucji to wielka mistyfikacja. - Norwegia

Czytali temat:
Katarzyna Lewandowska Monika Engan Paweł Z. Jan Kowalski Dorota Hansen Cortez1 N noregg pippina Gabriel- Wojts Martinikrk S (1004 niezalogowanych)
429 Postów
Monika Engan
(mepsycholog)
Wyjadacz
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
mepsycholog napisał:
www.naszdziennik.pl/galeria/159329,sprze...ekcie-filozofii.html

Ja pierdole, jaka z ciebie idiotka. Czy ty w ogole wysluchalas tych majakow Tadka? Bo widze, ze masz problem ze zrozumieniem na gruncie filozofii. TAdek bawi sie semantyka na poziomie filozofii ale majaki Tadka zatrzymuja sie na zapisie kopalnym, na poziomie tiktaalika.
CAla reszta tadkowej epistemologii jest warta tyle ile papier toaletowy - zuzyty.
osobnikom negujacym TE powinno sie odbierac tytuly naukowe i oddawac na pozarcie girtychowym( seniorom) smokom. TAdek twierdzi, ze w strukturze bytowej komorki nie ma mechanizmu odpowiedzialnego za smierc. JA twierdze, ze ni ma tam tez mechanizmy stworzenia. Choc tadek sie masturbuje slowem a co za tym idzie rozwadnia temat to warto sobie wygoglowac cos wiecej.
Wystarczy 6 skladnikow - ewolucja, gradualizm, specjacja, wspolne pochodzenie, dobor naturalny i przypadkowe zmiany proporcji genow.

Monike E, przedstawicielke nauk spolecznych, -ktore mam w glebokiej pogardzie - proponuje za manipulacje odeslac do Tworek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
optymysta napisał:
mepsycholog napisał:
www.naszdziennik.pl/galeria/159329,sprze...ekcie-filozofii.html

Ja pierdole, jaka z ciebie idiotka. Czy ty w ogole wysluchalas tych majakow Tadka? Bo widze, ze masz problem ze zrozumieniem na gruncie filozofii. TAdek bawi sie semantyka na poziomie filozofii ale majaki Tadka zatrzymuja sie na zapisie kopalnym, na poziomie tiktaalika.
CAla reszta tadkowej epistemologii jest warta tyle ile papier toaletowy - zuzyty.
osobnikom negujacym TE powinno sie odbierac tytuly naukowe i oddawac na pozarcie girtychowym( seniorom) smokom. TAdek twierdzi, ze w strukturze bytowej komorki nie ma mechanizmu odpowiedzialnego za smierc. JA twierdze, ze ni ma tam tez mechanizmy stworzenia. Choc tadek sie masturbuje slowem a co za tym idzie rozwadnia temat to warto sobie wygoglowac cos wiecej.
Wystarczy 6 skladnikow - ewolucja, gradualizm, specjacja, wspolne pochodzenie, dobor naturalny i przypadkowe zmiany proporcji genow.

Monike E, przedstawicielke nauk spolecznych, -ktore mam w glebokiej pogardzie - proponuje za manipulacje odeslac do Tworek


Podobniez na poczatku byl chaos...

Co to jest Chaos? To jest lad, który zniszczo­no przy stworze­niu swiata - dlatego teraz tak trudno to niektorym zaakceptowac The Big Bang Theory ( ktora ja sledze z wielkim zadowoleniem ).

Ogonie mozna stwierdzic, ze Universet pow­stał ze strachu przed pustką. I tego sie trzymajmy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok