Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Gabriel
Dziękuje za spełnienie mojej prośby .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
Ja z moich wymazałem ,mógłbyś być tak miły i usunąć też na swoim . Nie tęsknie za popularnością dzięki .

Współczuje ci wiesz co to znaczy karma myślę że tak .Człowiek tym co robi teraz tworzy swoją przyszłość .Ty jej nie masz ,twoje własne zło ci ją zniszczy pozdrawiam.

Masz rację co do jednego.
Ta twoja karma wróciła i dała tobie właśnie kopa, tylko słabego jak widać, miałeś napisać/zacytować wiersz, a nadal pieprzysz jak napuszony paw.
To ty sam, podałeś swoje imię i nazwisko, dla udowodnienia własnej głupoty w sprawie urlopu z nav, by następnie prosić o usunięcie tegoż.
To jak to tak, Kalemu ukraść, ŹLE, Kali kraść, Bóg zapłać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
napisał:
Gabriel
Dziękuje za spełnienie mojej prośby .

A gdzie wierszyk/ przysłowie lub anegdota, jako przestroga przeciwko twojej własnej pysze?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
To ty sam, podałeś swoje imię i nazwisko, dla udowodnienia własnej głupoty w sprawie urlopu z nav, by następnie prosić o usunięcie tegoż.

Z tym muszę się z tobą zgodzić ,wykazałem się głupotą . Nie zauważyłem ,zdarza się każdemu . Ale z tym pawiem to już lekka przesada .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Gabriel- napisał:
napisał:
Gabriel
Dziękuje za spełnienie mojej prośby .

A gdzie wierszyk/ przysłowie lub anegdota, jako przestroga przeciwko twojej własnej pysze?.

Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku. Dziadek się śmiał i to samo miał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
chart napisał:

Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku. Dziadek się śmiał i to samo miał

Bla, bla bla.
Niech tam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
Josephvol.2 napisał:
chart napisał:
Po wielu miesiącach starań otrzymałem upragnioną ofertę pracy .I jak to Polak ma problemy .Zapytanie czy się zgadzam dostałem w środę ,zadzwoniłem po pracy .Pani zapoznała mnie ze szczegółami same plusy ,ja nadal twardo że tak biorę tą ofertę .Poprosiłem o przysłanie mi kontraktu który to otrzymałem dzisiaj .
1 kontrakt jest bez podpisu
2 data na kontrakcie jest 14.04 .2016 a dziś jest 19. 05. 2016
3 Praca na 3,5 miesiąca za mieszkanie jeszcze z dwojgiem osób 4,500 miesięcznie
4 W niedziele miałem jechać na urlop 2 tygodnie w nav zgłosiłem 9 dni temu , będę musiał zrezygnować z urlopu .
5 Nic w kontrakcie o nadgodzinach ,tylko że praca na każde żądanie ,bez określenia ilości godzin dziennych ,tylko że na dzień 0,5 h przerwy .
6 w razie im się nie będę podobał wypowiedzenie 2 tygodnie ,moje koszty tej przygody to minimum 1 miesiąc pracy ,nie wspomnę o opłacie za mieszkania w Stavanger .
Jutro pędzę do nav pytać czy to normalne ,znając naszą zażyłą przyjażń to będzie , ty nierobie pracy nie lubisz .


na umowie nie masz napisane ile godzin dziennie pracy minimum, w takiej sytuacji pracodawca może Ciebie zrobić w konia i będziesz miał taki dochód że wystarczy na miejsce w pokoju, a to ci odliczą od wysokości zasiłku.

Poszukaj ile musi byś minimum metrów kwadratowych na osobę w mieszkaniu (mi się nie chce) i zapytaj o wymiary tego czegoś za 4500kr ( za mieszkanie po za miejscem zamieszkania to powinien pracodawca płacić)
Jedynie wtedy gdy jest to bezpośredni pracodawca, a nie zwykły legalny pośrednik.
Mylisz mieszkanie z czasową kwaterą pracowniczą, chociaż i tu są faktycznie normy metrażowe, ujęte ogólnie w kodeksie pracy w dziale odpoczynek po pracy lub miedzy zmianami.
Już od dawna, umowy pośredników są tak skonstruowane by wilk był syty i owca cała.
Teraz w umowie jasno pisze iż wynagrodzenie przysługuje jedynie wtedy, gdy pracownik otrzyma płatne zlecenie oppdrag i nic nadto.
I faktycznie jak opiekun jest menda, to tak lawiruje by z ledwością starczyło na czynsz i to o ile łóżko jest załatwiane przez pośrednika i na jego gwarancji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Akurat szykuje się do pracy , więc na szybkiego dopisze .Kontrakt jest na prace sezonową na 3,5 miesiąca z pracodawcą , nie przez agencje .Jest w kontrakcie 163 h na miesiąc . Nie ma określenia ile godzin dziennie itd .Mój główny problem to data na kontrakcie 14.04 2016 . Podpisuje takie coś wysyłam i ups . Przepraszam za niezbyt jasne sformułowanie mego postu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
patrycja3
(patrycja3)
Wiking
gabriel klamca i zlodziej znowu wkurwia ludzi na forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Hary Pl
(haryPL)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok