Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Hejtowanie na mojanorwegia - Norwegia

102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Zapraszam do dyskusji na ten temat wiem że jestem nowy na tym Forum czytałem już dawniej tutaj różne tematy i ilość hejtu mnie zaszokowała .Szczególnie względem ludzi młodych szukających pomocy i porady o prace .Co wy o tym myślicie pozdrawiam.
www.google.pl/search?q=hejtowanie&bi...Oon&q=hejtowanie

hejtowanie - Szukaj w Google www.google.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
czesio2009 napisał:
hmmm...hejt kiedyś gdzieś zasłyszane \"porozmawiajmy jak rodak z rodakiem...spierdalaj?\"



Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi im prawdę.
Platon
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
Hubsonq
(Hubsonq)
Nowicjusz
Ten portal powinien nazywać się:

Nasi-przemytnicy xD
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
oki...zanim wyjdę na wioskę bo tubylcy to u nas po północy klub zageszczają: drogi charcie,napisz coś od siebie,szczerze,o co ci biega,podejrzewam że zawiodłeś się na rodakach,tzw poloni...jak bym miał znaczyć moje zawody jak to niegdys znaczyli żołdacy sztuki usmierconych...wierz mi...byłbym kolekcjonerem

ale czym się rózni i dlaczego ma być inny rodak od tego który został w kraju?sasiada,człowieka mijanego na ulicy,kolegi z pracy...nawet od pani Karoliny w kiwi na kasie która wie że jesteś polakiem ale codziennie pyta:kvittering, pose???

niczym...sorki ci w kraju pójdą na mszę jutro,a tutaj nie wszyscy...

Zaprosiłem do rozmowy nie o mnie , bo kim jestem i jaki jestem wiem .Gratulacje za ułożenie mego SV nie wiedząc o mnie zgoła nic .Ja chciałbym wiedzieć dlaczego atakujecie ludzi ,ośmieszacie ,poniżacie czy to chęć nie mądrej zabawy .A może brak empatii zrozumienia uczuć innych .Słowem też można zranić drugiego człowieka i to bardzo .Żaden normalny człowiek celowo nie krzywdzi nikogo ,każdy chce być dobrym .Są oczywiście psycho którym krzywdzenie innych sprawia przyjemność .Ale mam nadzieje że tu ich nie ma .Zakładam raczej że to jest brak wiedzy skutków swoich postępowań .,,Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią.,,Miłej i słonecznej niedzieli życzę wszystkim pozdrawiam .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

()
Stały Bywalec
www.mojanorwegia.pl/forum/view/4/pytania...olecenia.html#400640


tu masz chujtera ,co sie czepia chlopaka co szuka pracy
ad razu sie sam dowartosciowal ,bo zdolowal mlodego ,ze niby jest tylko bla,bla
a sam pracowal tylo 3 miesiace w roku a teraz siedzi na socjalu ,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
napisał:
www.mojanorwegia.pl/forum/view/4/pytania...olecenia.html#400640
tu masz chujtera ,co sie czepia chlopaka co szuka pracy
ad razu sie sam dowartosciowal ,bo zdolowal mlodego ,ze niby jest tylko bla,bla
a sam pracowal tylo 3 miesiace w roku a teraz siedzi na socjalu
,

Dał pisemny głos ten, który na tym forum jest święty, cytować i przytaczać strony nie ma co, wystarczy poczytać twoje posty w różnych tematach, które to są dobitnym przykładem hejterstwa ponieważ nic nie wnoszą do danego tematu, a jedynie ŚMIECĄ. A już szczyt szczytów to twoje wcielenie "tastratus" tu już naprawdę widać, totalny brak zahamowania własnej godności internauty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
do budy gabriel zlodziej kapus i damski bokser ,tam twoje miejsce menelu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Jakze to wyrazac swoje zlote mysli bez podkreslenia swojej nieomylnej wiedzy na kazdy temat, wlaczywszy wiedze na temat swojego rozmowcy?

Hejtownicy na MN przywieraja do siebie tak blisko, ze nie ma miejsca juz na zadne inne uczucia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
cysiek4 napisał:
do budy gabriel zlodziej kapus i damski bokser ,tam twoje miejsce menelu
Oto właśnie jest klasyczny przykład forumowego hejtera i jego tekst.
Nic w danym temacie konkretnego, tylko ta sama formułka.
I tak w kółko w każdym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok