Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Ja z tad spadam. Nic tu po mnie i nic tu dla mnie. - Norwegia

7 Postów
Heidi1
(Heidi1)
Wiking
Wam wszystkim z tego portalu zycze wesolego wzajemnego dogryzania. Ja na takie pierdoly nie bede marnowac czasu. Bylam tu...moze 7 dni... i widze ze to wystarczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a dokąd idziesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Heidi1 napisał:
Wam wszystkim z tego portalu zycze wesolego wzajemnego dogryzania. Ja na takie pierdoly nie bede marnowac czasu. Bylam tu...moze 7 dni... i widze ze to wystarczy.
-------
..... bo brzuch u Kobiety jest cudny, gdy jest wielki i okragly (ciaza). Epatowanie twoim kaloryferopodobnym podrobem moglo wzbudzac tylko niesmak, a wrecz smiech pusty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Heidi1
(Heidi1)
Wiking
Cortez...opis brzydki...brak ze bow...krzywy nos...nikt cie nie kocha...smierdzace stopy i pachy...male przyrodzenie...doberman przy kompie....pizda w zyciu realnym...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Heidi1 napisał:
Cortez...opis brzydki...brak ze bow...krzywy nos...nikt cie nie kocha...smierdzace stopy i pachy...male przyrodzenie...doberman przy kompie....pizda w zyciu realnym...
--------
.... hahaha... cudowne. W psychologii nazywa sie to projekcja pragnien. Belkot pasztetowego kalduna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty
Magosia
(Magosia)
Nowicjusz
wzajemnego dogryzania.

Jakie dogryzanie ? jest miło , tematy fajnie płyną swoją treścią , po tygodniu już wiesz , że Forum jest do kitu, to chyba zbyt krótko, aby tak stwierdzić, Ja uważam, że jest OK, a wymiana poglądów jest i będzie wszędzie, pozdrawiam Tych co tu są i Tych co odchodzą i życzę miłej soboty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
Daniel Tomaszuk
(undermine)
Nowicjusz
i musialas to wszystkim oznajmic ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok