Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

statens vegvesen ODWOŁAĆ SIĘ ?? - Norwegia

13 Posty
Milena Mis
(arek120190)
Wiking
Drodzy Polacy może ktoś był w sytuacji w której statens vegvesen zabiera prawko za przekroczenie prędkości i żada zdania norweskiego egzaminu na prawko ??.Mnie to dotyczy nie wiem dlaczego każą mi robić norweskie egzaminy skoro w wielu przypadkach każa tylko je wymienić na norweskie .Bardzo pproszę o pomoc czy jest szansa na odwołanie się ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów

(Dziadogrzyb)
Nowicjusz
arek120190 napisał:
Drodzy Polacy może ktoś był w sytuacji w której statens vegvesen zabiera prawko za przekroczenie prędkości i żada zdania norweskiego egzaminu na prawko ??.Mnie to dotyczy nie wiem dlaczego każą mi robić norweskie egzaminy skoro w wielu przypadkach każa tylko je wymienić na norweskie .Bardzo pproszę o pomoc czy jest szansa na odwołanie się ??Któryś raz z kolei, zakładasz od nowa ten sam temat, zamiast cały czas mieć tylko jeden. I cały czas klepiesz w kółko, zabrali prawko, nie oddali, zabrali nie oddali.
Jedyne co się zmienia to to, że raz jest to policja a raz pracownicy "Statens".
Dlatego zastanów się w końcu kto, tobie to prawko zatrzymał, ponieważ "Statens" ma większe prawa niż policja. Dostałaś pismo, które sankcjonuje zatrzymanie prawa jazdy i już ostatnio napisałem tobie w innym temacie, że masz bezwzględnie korzystać jedynie z komunikacji pisemnej, podając za każdym razem sygnaturę akt, które są zaznaczone na tym piśmie które otrzymałaś. Jednak ty jak widać, wolisz od nowa zadawać bezsensowne pytania zamiast rzetelnie odpowiedzieć na poprzednio postawione pytania.
Cóż twój wybór.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
bcv
(bcv)
Wiking
Dziadogrzyb napisał:
arek120190 napisał:
Drodzy Polacy może ktoś był w sytuacji w której statens vegvesen zabiera prawko za przekroczenie prędkości i żada zdania norweskiego egzaminu na prawko ??.Mnie to dotyczy nie wiem dlaczego każą mi robić norweskie egzaminy skoro w wielu przypadkach każa tylko je wymienić na norweskie .Bardzo pproszę o pomoc czy jest szansa na odwołanie się ??Któryś raz z kolei, zakładasz od nowa ten sam temat, zamiast cały czas mieć tylko jeden. I cały czas klepiesz w kółko, zabrali prawko, nie oddali, zabrali nie oddali.
Jedyne co się zmienia to to, że raz jest to policja a raz pracownicy \"Statens\".
Dlatego zastanów się w końcu kto, tobie to prawko zatrzymał, ponieważ \"Statens\" ma większe prawa niż policja. Dostałaś pismo, które sankcjonuje zatrzymanie prawa jazdy i już ostatnio napisałem tobie w innym temacie, że masz bezwzględnie korzystać jedynie z komunikacji pisemnej, podając za każdym razem sygnaturę akt, które są zaznaczone na tym piśmie które otrzymałaś. Jednak ty jak widać, wolisz od nowa zadawać bezsensowne pytania zamiast rzetelnie odpowiedzieć na poprzednio postawione pytania.
Cóż twój wybór.


stul pysk glizdo gabriel zlodziej i damski bokser
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok