Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Utrata prawa jazdy co dalej proszę o pomoc:) - Norwegia

13 Posty
Milena Mis
(arek120190)
Wiking
a wiec zabrali mi prawko Polskie w Norwegii za przekroczenie prędkości.Prawko zabrali na 5 miesięcy po upływie tego czasu pojechałam do statens vegvesen ponieważ napisali że mam wyrobić norweskie prawo jazdy i pani powiedziała że muszę zrobić kurs w norweskiej szkole jazdy.Proszę o pomoc dlaczego mam wyrabiać prawo jazdy skoro minęła mi kara i mają moje polskie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Milena Mis
(arek120190)
Wiking
dzwoniłam Polskie prawko jeszcze do nich nie dotarło dlaczego ?? nie wiem!!upłynęło już 5 miesięcy :/ a może orientujesz się czy mogę się nim posługiwać po jego odebraniu w Norwegii??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
arek120190 napisał:
pani powiedziała że muszę zrobić kurs w norweskiej szkole jazdy.Proszę o pomoc dlaczego mam wyrabiać prawo jazdy skoro minęła mi kara i mają moje polskie
nie wierzą, że w polskiej szkole naucza cię czytać znaki
nawet w polskiej telewizji TV1 4-5 lat temu słyszałem przed Świętem Zmarłych
proszę naprawdę uważać na drogach, bo polscy kierowcy są uważani za najgorszych w Europie
będąc w USA pamiętam jak to tam kiedyś wyczytałem, że łapali się w ostatniej trójce na świecie
także i w fachu kierowania to tyle samo prawdy co i w tym że polskie fachowce najlepsze
wędliny najpyszniejsze alkohole najmocniejsze i dziewczyny najpiękniejsze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów

(Dziadogrzyb)
Nowicjusz
arek120190 napisał:
dzwoniłam Polskie prawko jeszcze do nich nie dotarło dlaczego ?? nie wiem!!upłynęło już 5 miesięcy :/ a może orientujesz się czy mogę się nim posługiwać po jego odebraniu w Norwegii??Jeżeli masz jakąś norweską korespondencje związaną z tym zatrzymaniem prawka, przez norweską policję, to złóż zażalenie tylko i wyłącznie na piśmie, może być w języku angielskim.
Powołując się właśnie na to ostatnie pismo podając nr sprawy.
Bezpośredni kontakt na policji nic nie daje, o ile nie ma pisemnego uzasadnienia, ponieważ co pracownik, to inna decyzja tylko i wyłącznie ustna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
bcv
(bcv)
Wiking
Dziadogrzyb napisał:
arek120190 napisał:
dzwoniłam Polskie prawko jeszcze do nich nie dotarło dlaczego ?? nie wiem!!upłynęło już 5 miesięcy :/ a może orientujesz się czy mogę się nim posługiwać po jego odebraniu w Norwegii??Jeżeli masz jakąś norweską korespondencje związaną z tym zatrzymaniem prawka, przez norweską policję, to złóż zażalenie tylko i wyłącznie na piśmie, może być w języku angielskim.
Powołując się właśnie na to ostatnie pismo podając nr sprawy.
Bezpośredni kontakt na policji nic nie daje, o ile nie ma pisemnego uzasadnienia, ponieważ co pracownik, to inna decyzja tylko i wyłącznie ustna.


ty wiesz przeciez ni raz spowodowales wypadek po pijanemu gfabriel menda i kurwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok