Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

4 Posty
Marta Lubowska
(mlubowska)
Wiking
Czy moge zapytac skad taki prostacki tok myslenia z Twojej strony? Z konsula zrobiles zyda, z amerykanow alfonsow, a z polek dziwki. Nie rozumiem calkowicie dlaczego. Nie kazdy jedzie do ameryki za chlebem... za (jak to Ty napisales) " wypucowanie galki". Czasem az mi wstyd jak czytam jaki poziom reprezentuja moi rodacy. No ale coz.. Jak ktos ma potrzebe to i swojego zacznie obrazac. Robienie z kogos przyslowiowego murzyna tylko dlatego ze ma pieniadze na to by pozwiedzac USA jest zalosne. Na przyszlosc radze troszke pomyslec zanim cos napiszesz. ☺️ Pozdrawiam ☺️
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Krzysiek p
(Krzysiek p)
Wiking
a po co tam jechac
Dzicz


Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Krzysiek p
(Krzysiek p)
Wiking
w UK jest wiecej muzulmanow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
mlubowska napisał:
Czy moge zapytac skad taki prostacki tok myslenia z Twojej strony? Z konsula zrobiles zyda, z amerykanow alfonsow, a z polek dziwki. Nie rozumiem calkowicie dlaczego. Nie kazdy jedzie do ameryki za chlebem... za (jak to Ty napisales) " wypucowanie galki". Czasem az mi wstyd jak czytam jaki poziom reprezentuja moi rodacy. No ale coz.. Jak ktos ma potrzebe to i swojego zacznie obrazac. Robienie z kogos przyslowiowego murzyna tylko dlatego ze ma pieniadze na to by pozwiedzac USA jest zalosne. Na przyszlosc radze troszke pomyslec zanim cos napiszesz. ☺️ Pozdrawiam ☺️

słuchaj się jasta 102 a właściwie stacha on był w hameryce i wie jak to jest na "czarmucha" .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
mlubowska napisał:
Czy moge zapytac skad taki prostacki tok myslenia z Twojej strony?

No to "letka" przesada!

Z naszego kolegi forumowego to
Wiedza i Doswiadczenie siem wylewa!

No i dowcipu mozna pozazdroscic.
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
mlubowska napisał:
Czy moge zapytac skad taki prostacki tok myslenia z Twojej strony? Z konsula zrobiles zyda, z amerykanow alfonsow, a z polek dziwki. Nie rozumiem calkowicie dlaczego. Nie kazdy jedzie do ameryki za chlebem... za (jak to Ty napisales) " wypucowanie galki". Czasem az mi wstyd jak czytam jaki poziom reprezentuja moi rodacy. No ale coz.. Jak ktos ma potrzebe to i swojego zacznie obrazac. Robienie z kogos przyslowiowego murzyna tylko dlatego ze ma pieniadze na to by pozwiedzac USA jest zalosne. Na przyszlosc radze troszke pomyslec zanim cos napiszesz. ☺️ Pozdrawiam ☺️
a czy ja mogę zapytać jakie posiadasz obywatelstwo
i czy któryś z rodziców nie poślubił osoby ze skał?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Patrycja Wesołowska
(PatrycjaWesolowska)
Wiking
Jesli tak Cie to interesuje to mam stala posade w gminie, pracuje w przedszkolu i z mlodzieza niepelnosprawna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Patrycja Wesołowska
(PatrycjaWesolowska)
Wiking
Pozatym prosilam o nie komentowanie nie na temat. TEMAT ZAKONCZONY.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok