Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a i żeby zamknąć temat
to i w Uszlu jak się konsul nabierze to i tak tylko przyzna
promesę wizową
a właściwą wizę to dopiero na lotnisku jak się tam urzędnikowi spodoba
albo won z powrotem do samolotu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Patrycja Wesołowska
(PatrycjaWesolowska)
Wiking
Zal mi cie chlopie, to ze ty pewnie tyrasz tu na czarno to twoja sprawa. Ja mam stala dobra prace w zawodzie i mam lepsze rzeczy do robienia nic hejtowanie w internecie lub trollowanie. Zreszta, cala mojanorwegia jest zaspamiona przez takie osobniki jak ty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
dla konsula szykuj ten bajer
20 lat, stała dobra praca
chce zwiedzić USA od Pacyfiku po Atlantyk
dowody
umowa o pracę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty

(HanslubMosze)
Stały Bywalec
PatrycjaWesolowska napisał:
Zal mi cie chlopie, to ze ty pewnie tyrasz tu na czarno to twoja sprawa. Ja mam stala dobra prace w zawodzie i mam lepsze rzeczy do robienia nic hejtowanie w internecie lub trollowanie. Zreszta, cala mojanorwegia jest zaspamiona przez takie osobniki jak ty.

A tak z ciekawosci - jaki ma pani zawod w tym wieku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
HanslubMosze napisał:
PatrycjaWesolowska napisał:
Zal mi cie chlopie, to ze ty pewnie tyrasz tu na czarno to twoja sprawa. Ja mam stala dobra prace w zawodzie i mam lepsze rzeczy do robienia nic hejtowanie w internecie lub trollowanie. Zreszta, cala mojanorwegia jest zaspamiona przez takie osobniki jak ty.

A tak z ciekawosci - jaki ma pani zawod w tym wieku?

--------
Milosny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Marta Lubowska
(mlubowska)
Wiking
Ja skonczylam tu liceum i teraz pracuje przez rok, jestem tylko ekstrahjelp w perfumerii. To nie jest moja stala praca poniewaz zamierzam isc na studia. Konsul w ogole sie mnie nie pytal o to jaka mam prace i ile zarabiam. Wystarczy ze mieszkam w Norwegii i ich american dream juz nic nie znaczy. Dobre czasy ameryki sie juz dawno skonczyly Takze spokojnie na pewno wize dostaniesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty

(HanslubMosze)
Stały Bywalec
mlubowska napisał:
Ja skonczylam tu liceum i teraz pracuje przez rok, jestem tylko ekstrahjelp w perfumerii. To nie jest moja stala praca poniewaz zamierzam isc na studia. Konsul w ogole sie mnie nie pytal o to jaka mam prace i ile zarabiam. Wystarczy ze mieszkam w Norwegii i ich american dream juz nic nie znaczy. Dobre czasy ameryki sie juz dawno skonczyly Takze spokojnie na pewno wize dostaniesz

Nie wiem jak jest obecnie, bo nie bylem w US kilka lat, ale wczesniej dawali wizy na 2 lata( przynajmniej mnie), wiec trzeba bylo ponawiac. Rozmowa trwala okola 1-2 min. Pani pyta o jezyk jakim chcesz sie z nia porozumiewac( norweski/angielski)
2 moich pracownikow dostalo odmowe - prawdopodobnie dlatego, ze slabo mowili w obu jezykach ( tzw. komunikatywny)pomimo pracy w N okolo 7-8 lat i posiadania varig opphold.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
mlubowska napisał:
Ja skonczylam tu liceum i teraz pracuje przez rok, jestem tylko ekstrahjelp w perfumerii. To nie jest moja stala praca poniewaz zamierzam isc na studia. Konsul w ogole sie mnie nie pytal o to jaka mam prace i ile zarabiam. Wystarczy ze mieszkam w Norwegii i ich american dream juz nic nie znaczy. Dobre czasy ameryki sie juz dawno skonczyly Takze spokojnie na pewno wize dostaniesz
--------------------
Konsul:
Pani pracuje?
Tak - jestem extrapomagaczką w perfumerii.
Plany zawodowe?
Idzenie na studia.
Aha...Senk ju.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

()
Maniak
mlubowska napisał:
Ja skonczylam tu liceum i teraz pracuje przez rok, jestem tylko ekstrahjelp w perfumerii. To nie jest moja stala praca poniewaz zamierzam isc na studia. Konsul w ogole sie mnie nie pytal o to jaka mam prace i ile zarabiam. Wystarczy ze mieszkam w Norwegii i ich american dream juz nic nie znaczy. Dobre czasy ameryki sie juz dawno skonczyly Takze spokojnie na pewno wize dostaniesz
ja też myślę, że dostanie bo
konsul to na pewno żyd
konsul sobie pomyśli
ooo , niezła Polka
młoda chętna
będzie miał dobrze mój ziomek
chałupę mu posprząta i za ekstra 50 dolarów wypucuje gałkę
jedź dziewczyno
tak sobie konsul oczywiście pomyśli, a nie ja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Marta Lubowska
(mlubowska)
Wiking
Niestety ktos tu nie czyta uwaznie. Jak juz napisalam, konsul nie pytal mnie o to gdzie pracuje i ile zarabiam. Pierwsze pytanie bylo nastepujace: "jaki jest cel wizyty w USA?" Wiec odpowiedzialam, ze jade pozwiedzac. Pytal sie jakie sa moje plany na przyszlosc. I takze nie mial z tym problemu ze ide na studia w Norwegii na koncu rozmowy uslyszalam tylko have a nice trip. Rozmowa trwala jakies 4 min. Dostalam wize na 10 lat. Do tego czasu juz bede miec obywatelstwo norweskie wiec Ameryka stoi przede mna otworem i szczerze mowiac... "slabo sie jaram". Pozdrawiam ☺️
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok