Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

sprzatania na fakture w przedszkolu?? kilka pytan... - Norwegia

54 Posty
Monika Brożek
(Monia697)
Nowicjusz
Witam. ma ktos moze wlasna firme sprzatajaca majaca zlecenia od przedszkoli. interesuje mnie wysokosc stawki? czestosc sprzatania? czy z wlasnymi sprzetami i srodkami czystosci?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Monia697 napisał:
Witam. ma ktos moze wlasna firme sprzatajaca majaca zlecenia od przedszkoli. interesuje mnie wysokosc stawki? czestosc sprzatania? czy z wlasnymi sprzetami i srodkami czystosci?
Jak juz pójdziesz na rozmowę, bo na razie to nie byłaś, tak przynajmniej wynika z tego o co pytasz, to musisz mieć przygotowaną ofertę.
Przedszkola sprząta sie codziennie.
Musisz mieć ustaloną stawkę za godzinę plus VAT , musisz mieć własny sprzęt, bo w przedszkolach zazwyczaj nie ma pralni na mopy. Chyba, ze to duże przedszkole na 200 dzieci. Sa takie.
Im lepsza oferta, tym większe szanse.
Mogą sobie życzyć np woskowanie w okresie wakacyjnym. Nie masz maszyny i środków do zdzierania starego wosku i nakładania nowego, to twój minus.
Co do stawki, to ty sama powinnaś wiedzieć ile jest warta godzina twojej pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Hilton napisał:
Monia697 napisał:
Witam. ma ktos moze wlasna firme sprzatajaca majaca zlecenia od przedszkoli. interesuje mnie wysokosc stawki? czestosc sprzatania? czy z wlasnymi sprzetami i srodkami czystosci?
Jak juz pójdziesz na rozmowę, bo na razie to nie byłaś, tak przynajmniej wynika z tego o co pytasz, to musisz mieć przygotowaną ofertę.
Przedszkola sprząta sie codziennie.
Musisz mieć ustaloną stawkę za godzinę plus VAT , musisz mieć własny sprzęt, bo w przedszkolach zazwyczaj nie ma pralni na mopy. Chyba, ze to duże przedszkole na 200 dzieci. Sa takie.
Im lepsza oferta, tym większe szanse.
Mogą sobie życzyć np woskowanie w okresie wakacyjnym. Nie masz maszyny i środków do zdzierania starego wosku i nakładania nowego, to twój minus.
Co do stawki, to ty sama powinnaś wiedzieć ile jest warta godzina twojej pracy.


Bardo przydatny dla mnie komentarz.
Ostatnio proszono mnie bowiem o wytlumaczenie, najlepiej na przykladzie co oznacza wyraz "EPATOWAC"

Teraz po prostu dam do przeczytania pytanie internauty, oraz odpowiedz Hilton, z prostym komentarzem: odpowiedz EPETUJE arogancja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
WujekJanek napisał:
Hilton napisał:
Monia697 napisał:
Witam. ma ktos moze wlasna firme sprzatajaca majaca zlecenia od przedszkoli. interesuje mnie wysokosc stawki? czestosc sprzatania? czy z wlasnymi sprzetami i srodkami czystosci?
Jak juz pójdziesz na rozmowę, bo na razie to nie byłaś, tak przynajmniej wynika z tego o co pytasz, to musisz mieć przygotowaną ofertę.
Przedszkola sprząta sie codziennie.
Musisz mieć ustaloną stawkę za godzinę plus VAT , musisz mieć własny sprzęt, bo w przedszkolach zazwyczaj nie ma pralni na mopy. Chyba, ze to duże przedszkole na 200 dzieci. Sa takie.
Im lepsza oferta, tym większe szanse.
Mogą sobie życzyć np woskowanie w okresie wakacyjnym. Nie masz maszyny i środków do zdzierania starego wosku i nakładania nowego, to twój minus.
Co do stawki, to ty sama powinnaś wiedzieć ile jest warta godzina twojej pracy.


Bardo przydatny dla mnie komentarz.
Ostatnio proszono mnie bowiem o wytlumaczenie, najlepiej na przykladzie co oznacza wyraz "EPATOWAC"

Teraz po prostu dam do przeczytania pytanie internauty, oraz odpowiedz Hilton, z prostym komentarzem: odpowiedz EPETUJE arogancja.


Jeżeli podanie komuś konkretów jak zabrać sie za rozwój firmy i sprzątanie przedszkoli oraz jak to wyglada jeśli chce sie zdobyć dużego klienta nazywasz arogancją, to gratuluje.
I współczuje zarazem, gdyż twoje myślenie i rozumienie świata EPATUJE IGNORANCJĄ.
Pytanie było skierowane do osób, które maja firmę zajmująca sie sprzątaniem. Ja juz nie mam, ale byłam w tym biznesie cztery lata, wiec wiem o czym mowię.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
iza nowak
(nowa2014)
Początkujący
Hilton Kowalska- nie podalas zadnych konkretow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Hilton napisał:
WujekJanek napisał:
Hilton napisał:
Monia697 napisał:
Witam. ma ktos moze wlasna firme sprzatajaca majaca zlecenia od przedszkoli. interesuje mnie wysokosc stawki? czestosc sprzatania? czy z wlasnymi sprzetami i srodkami czystosci?
Jak juz pójdziesz na rozmowę, bo na razie to nie byłaś, tak przynajmniej wynika z tego o co pytasz, to musisz mieć przygotowaną ofertę.
Przedszkola sprząta sie codziennie.
Musisz mieć ustaloną stawkę za godzinę plus VAT , musisz mieć własny sprzęt, bo w przedszkolach zazwyczaj nie ma pralni na mopy. Chyba, ze to duże przedszkole na 200 dzieci. Sa takie.
Im lepsza oferta, tym większe szanse.
Mogą sobie życzyć np woskowanie w okresie wakacyjnym. Nie masz maszyny i środków do zdzierania starego wosku i nakładania nowego, to twój minus.
Co do stawki, to ty sama powinnaś wiedzieć ile jest warta godzina twojej pracy.


Bardo przydatny dla mnie komentarz.
Ostatnio proszono mnie bowiem o wytlumaczenie, najlepiej na przykladzie co oznacza wyraz "EPATOWAC"

Teraz po prostu dam do przeczytania pytanie internauty, oraz odpowiedz Hilton, z prostym komentarzem: odpowiedz EPETUJE arogancja.


Jeżeli podanie komuś konkretów jak zabrać sie za rozwój firmy i sprzątanie przedszkoli oraz jak to wyglada jeśli chce sie zdobyć dużego klienta nazywasz arogancją, to gratuluje.
I współczuje zarazem, gdyż twoje myślenie i rozumienie świata EPATUJE IGNORANCJĄ.
Pytanie było skierowane do osób, które maja firmę zajmująca sie sprzątaniem. Ja juz nie mam, ale byłam w tym biznesie cztery lata, wiec wiem o czym mowię.


No to gdybym mial tlumaczyc co oznacza "wypowiedz nacechowana typowa mlodziencza egzaltacja", to tez juz mam material...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
nowa2014 napisał:
Hilton Kowalska- nie podalas zadnych konkretow.
Podałam:
1. Musi mieć ofertę, czyli to co jest w stanie zaoferować klientowi.
2. Im więcej w ofercie, tym bardziej klient moze być chętny
3. Napisałam o częstotliwości sprzątania przedszkoli
4. Stawkę musi ustalić sobie sama, bo to ona wykonuje usługę.

Jak widać według ciebie podanie konkretów oznacza poprowadzenie za rączkę, podanie nazw firm, które sorzedaja mopy, środki do sprzątania, maszyny itp. wraz z cenami , napisanie przykładu oferty, podanie ceny i moze jeszcze scenopis jakichś rozmów z klientem, żeby wiedziała co mowić ?
Jeżeli ktoś potrzebuje az takich konkretów, to nie powinien sie brać za biznes. Uważam, ze Monika da sobie radę, bo jest dorosłą osobą, która chce wykonywać usługi sprzątające dla przedszkola, a nie być przyjęta jako przedszkolak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Szanowny Janie, egzaltacje przypisałbym raczej tobie, bo w przypływie emocji i zupełnego braku wiedzy w temacie dotyczącym firm renhold'owych oskarżyłes mnie o agresje, a to akurat w moim przypadku nie występuje. Pozwolisz, ze daruje sobie dyskusje z tobą.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Przepraszam Pani Hilton, zrozumialem dokladnie swojoje miejsce w szeregu... Wiecej nie bede. Gdzie mi tam do Pani....
Tylko sie zblaznilem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Haha, lubię wypowiedzi, które pachną troszkę ironią.
A tak juz poważnie, to po prostu zle odebrałeś mój pierwszy wpis.
Komuś moze sie wydawać, ze porwanie sie na dużych klientów takich jak przedszkola czy szkoły z jednym mopem i ścierką to wspaniały pomysł. Niestety. W taki sposób mozna sobie sprzątać domki prywatne.
Natomiast porównywanie sie do drugiej osoby, do jej osiągnieć, wykształcenia i doświadczenia nie ma sensu. Jeżeli juz ktoś chce sie porównywać, to niech sie porównuje do siebie samego z przed lat (sprzed??) na przykład i wtedy zobaczy co osiagnął.
Miłego dnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok