Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Bank Nordea - Norwegia

9 Postów

(Dawid1982)
Wiking
Witam chciałem się dowiedzieć jak mogę odblokować konto Norweskie jak mam zadłużone gdzieś na 350koron. jestem już w Polsce na stale i nie wiem jak to zrobić mam żeby te konto odblokować w Polsce i żeby mi pieniądze za podatek wpłynęły i feriepenge co mam teraz zrobić i jak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(zygzar)
Wiking
Dawid1982 napisał:
Witam chciałem się dowiedzieć jak mogę odblokować konto Norweskie jak mam zadłużone gdzieś na 350koron. jestem już w Polsce na stale i nie wiem jak to zrobić mam żeby te konto odblokować w Polsce i żeby mi pieniądze za podatek wpłynęły i feriepenge co mam teraz zrobić i jak?Najprościej, to wpłacić dowolną kwotę ponad to zadłużenie wraz z odsetkami. Możesz to zrobić nawet dzisiaj poprzez swoje polskie konto internetowe.
Proponuję okrągłą sumę 500 nok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
martyna martyna
(martyna12)
Wiking
Witam, czy konto w Nordea jest opłacalne? Są naliczane opłaty np. za wypłaty z bankomatów poza granicami kraju? a propos kont bankowych, polecam też artykuł: www.f-lab.pl/na-co-zwrocic-uwage-wybierajac-konto-bankowe.html Ja jeszcze nie wybrałam konta dla siebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok