Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Samochód - Norwegia

8 Postów
Patrycja Władysiak
(pyssska234)
Wiking
Pomoże mi ktoś ?
Czy mając firmę w Norwegii można mieć samochód Polski czy trzeba mieć Norweski ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Tomasz C
(Tomek_elektriker)
Wiking
Różnie gadają, niby tylko do roku, kogo się nie spytam to inaczej mówi. Ja latam na polskich blachach i jakoś nikt się nie czepia, a mój samochód wyróżnia się dosyć z tłumu, mało tego znam takich którzy już kilka lat jeżdżą polskimi autami i też nie narzekają na problemy. Także rób jak uważasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Tomasz C
(Tomek_elektriker)
Wiking
A sory dopiero doczytałem o firmie, jeżeli chodzi o to czy firmowe auto może mieć polskie blachy, to z tego co wiem, to przynajmniej firma musi być zarejestrowana w Polsce ale pewności nie mam, dać się na pewno da, widziałem po oslo kilka samochodów oklejonych norweskimi reklamami chyba snekkerskimi na polskich rejestracjach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a ja widziałem jak piją ciepła tzw polską wódkę od przemyta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Patrycja Władysiak
(pyssska234)
Wiking
Dzięki ale tak jak mówisz , każdy gada inaczej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
w Królestwie nawet prawo jazdy jest nie potrzebne
znam wiele osób, co przez 10 lat ani razu nie były zatrzymane do kontroli drogowej
także też nie warto sobie załatwiać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
znam wiele osób, co przez 10 lat ani razu nie były zatrzymane do kontroli drogowej

To jest cholerna racja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
To ja miałem pecha. Bo będąc w górach zimą miałem problem w półmetrowym śniegu z włączeniem się pod górkę do ruchu z bocznej drogi . Jak już się włączyłem to pan politi zaraz kazał mi zjechać na parking sklepu. Z powodu pogiętych felg zabrali mi dowód rejestracyjny. Tak jak bym był winien że mają w zimach na drodze lodowy tor przeszkód. Najlepsza policja jest na W. Owczych chcesz się spytać o drogę to panowie policjanci widząc polskie blachy szybko wsiadają i uciekają. Tam drogówka zajmuje się wyłącznie tropieniem drogowych morderców owiec. A tak to można jeżdzić bez prawa jazdy . Nikt nigdy nie będzie sprawdzał .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
To jest tak niejasna sprawa z tymi blachami że jedynie poradzić coś może wróżbita Maciej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
nie wolno uzywa polskiego auta w celach zarobkowych

wodki i papierosow tez przemycac i sprzedawac nie wolno
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok