Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Łukasz Kozioł Oskar xxx MAREK MAREK alex alexander Paweł W Ineczka . globtroter M. (2123 niezalogowanych)
18 Postów
Oskar xxx
(oskarn20)
Wiking
??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Oskar xxx
(oskarn20)
Wiking
brak chetnych?? szok po prostu ze wśród tylu tysięcy rodaków ciężko o 2-4 osoby na miły wspólny wypad. pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Oskar xxx
(oskarn20)
Wiking
Odśnieżę troszeczkę temat ..... może są osoby które nie czytały jeszcze tego postu a może komuś się zmieniły plany i jest zainteresowany

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Dawid Kolinski
(zylak)
Wiking
czesc ja często jeżdzę do Hemsedal, a 8-10 grudnia jest otwarcie na Holmen Kolen, wiec moze na poczatek inauguracja sezonu w Oslo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Oskar xxx
(oskarn20)
Wiking
nie jestem pewny czy te warunki w Oslo będą naprawdę godne, dodatkowo 8-10 Grudnia nie pasuje mi za bardzo mam dużo projektów do skończenia przed 15 grudnia i jest po prostu masakra.. Oslo pasuje mi na weekendy a co do tematu to pisał byś się na wyjazd??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Oskar xxx
(oskarn20)
Wiking
Siema...

Warunki idealne...sprawdzałem

Ostatni dzwonek ktoś ma ochotę na wyjazd?? krucho coś z tymi rodakami może wiek od 17 do 40 bardziej bedzie pasował i więcej chętnych może się znajdzie ??

Cena z mojej strony tez ulega minimalnej zmianie: 1000nok od osoby za tydzien.

zapraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Łukasz Kozioł
(lukaice)
Wiking
Hej a jak wygląda cena karnetu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Oskar xxx
(oskarn20)
Wiking
ski pass to koszt 1850 nok na 8 dni. plus koszty dojazdu i wyżywienia. przeczytaj poprzednie posty to dowiesz się szczegółów. pozdrawiam jest to ostatnia szansa aby się załapać na wyjazd w miłym towarzystwie. pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Kamil T
(KamilT)
Wiking
hejka no jak by ktos z was chce to pisałem wcześniej ze mam wolne jedno miejsce w aucie w hycie tez sie znajdzie jade do SALEN (SZWECJA) wyjazd pojutrze sobote rano na weekend w niedziele wieczorem powrót piszcie na prv jak cos na pewno odpisze link poniżej jak wygląda gora :

www.google.pl/search?q=salen+szwecja&...len%252F%3B460%3B236
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Oskar xxx
(oskarn20)
Wiking
Super Ziomuś na weekend nam nie pasuje niestety ale zostańmy w kontakcie. pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok