Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Logowanie w DNBNOR - Norwegia

365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Potrzebuje pomocy w zalogowaniu się do konta w banku DNBNOR . Chodzi mi o pierwsze logowanie , tak by stworzyć swoje hasło . Dzięki z góry
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(thomas71)
Wiking
Witam a nie masz kalkulatora z kodami ?ja loguje sie podajac nr.personalny i wklikuje kod.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Tak mam , z tym że chcę stworzyć hasło , to jest pierwsze logowanie . Wpisuje nr personalny potem kod z tokena i muszę wpisać hasło , ale go jeszcze nie mam i nie wiem w którą zakładkę wejść by je stworzyć .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Haslo do pierwszego logowania powinno przyjsc poczta.
Przy pierwszym zalogowaniu przy uzyciu tegoz wlasnie hasla dostajesz prosbe o ustalenie wlasnego hasla.
Pozniej uzywasz juz tylko tego wlasnego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
pocztą e-mailowa najczesciej Alma sprwadz maila .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Hilton napisał:
pocztą e-mailowa najczesciej Alma sprwadz maila .

To akurat zalezy od preferencji ustalonych przy zakladaniu konta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
Ja mam konto w
DNB Nor i te pierwsze hasło, przysyłają pocztą. Pozostaje tylko zaglądać do skrzynki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Sethur napisał:
Hilton napisał:
pocztą e-mailowa najczesciej Alma sprwadz maila .

To akurat zalezy od preferencji ustalonych przy zakladaniu konta

Wyszłam z załozenia ze Alma nie ustaliłą samodzoelnie zadnych preferencji, woec hasło moze przyjsc na maila bo to nic nie kosztuje. Nie mam konta w dnbnor, wiec nie wiem jak to tam wygląda. W nordei nic nie ustalaja , prezychodzi na maila.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Hilton napisał:
Sethur napisał:
Hilton napisał:
pocztą e-mailowa najczesciej Alma sprwadz maila .

To akurat zalezy od preferencji ustalonych przy zakladaniu konta

Wyszłam z załozenia ze Alma nie ustaliłą samodzoelnie zadnych preferencji, woec hasło moze przyjsc na maila bo to nic nie kosztuje. Nie mam konta w dnbnor, wiec nie wiem jak to tam wygląda. W nordei nic nie ustalaja , prezychodzi na maila.


W DnBNOR przy zakladaniu konta pytaja m.in. o preferowana forme kontaktu. Domyslnie jest tradycyjna poczta.
Zmian dokonuje sie pozniej juz ze strony w ustawieniach personalnych Pierwsze hasla przysylaja zwykle tradycyjna poczta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Te konto w DNB nie jest moje , ktoś prosił , żebym pokazała jak płacić rach przez net . Niestety nigdy się tam nie logował a konto ma już 2 lata , nie pamięta czy dostał hasło czy nie . Ja mam konto w Nordei i w Postbanken i tak jak mówicie , dostała hasła pocztą .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok