Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

szukam współlokatorki - Oslo :-) - Norwegia

Czytali temat:
Karol S Lucas H Michał Kolendnik Greg Greg Michal Lozicki Bartosz S Krzysiek S... MonikaM2 marcint tttttttttttt Maciek Staniszewski (1257 niezalogowanych)
10 Postów
Marta Malikowska
(martam)
Wiking
Chciałabym wynająć mieszkanie na pół z jakąś miłą i pracującą dziewczyną (kobietą). Chciałabym wracać po pracy i czuć się,jak w domu,a nie zamknięta w pokoju, w mieszkaniu pełnym obcych ludzi. Myślę,ze wiele dziewczyn,jest właśnie w takiej sytuacji. I tu pojawia się moja propozycja,wynajęcia czegoś razem Myślałam o jednej lub dwóch dziewczynach. Mieszkania poszukalybysmy wspólnie.
zainteresowane dziewczyny,proszę o kontakt przez wiadomości na tej stronie.Pytajcie,jeśli macie wątpliwości Podam swój numer bezpośrednio osobom zainteresowanym pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
nie lepiej w domu z facetem? Kobitki sa fajne ale nie dogadacie sie wczesniej czy pozniej Wobraz sobie... zanim wroce z pracy mozesz np gotowac cos posprzatac Kto Ci plecy umyje? A mieszkanie juz jest i calkiem fajne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Marta Malikowska
(martam)
Wiking
Chyba kolega ,pomylił ogłoszenia. Nie wydaje mi się,żebym szukała zajęcia,jako kura domowa. Nie zamierzam nikomu gotować i po kimś sprzątać,a plecy doskonale myje sobie sama. Proszę,żeby faceci z podobnymi pomysłami więcej nie pisali.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Marta Malikowska
(martam)
Wiking
Napisałam,ze szukam współlokatorki. Nie faceta,któremu bede mogła prac,gotować i sprzątać. Nie szukam faceta. Temat forum,jest do kobiet,wiec prosze nie robić z tego ogłoszenia matrymonialnego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Marta Malikowska
(martam)
Wiking
Serio? to się robi bardzo zabawne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów
Michal Lozicki
(krefes1)
Stały Bywalec
NOLKIXXX teraz to jej pojechales!! Haha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
To jak Ty chcesz mieszkac z innymi kobitkami i nie sprzatac? Sie tam pozabijacie Dobra dobra nie chcesz to nie Szukaj dalej Tak czy siak powodzenia A juz jutro mogli bysmy pic razem kawke i patrzec na fiord
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
176 Postów
Greg Greg
(Greg1979)
Stały Bywalec
Hejo,

Ja sie moge dolozyc do pokoju, ale nie bede w nim mieszkal Tzn na stale nie - czasem musze cos zalatwic w Oslo

Jak brzmi?

POZDRO,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Marta Malikowska
(martam)
Wiking
Dzięki. Jesteś bardzo miły,ale nie chce mieszkać u kogos. Szukam dziewczyny,bo wbrew pozorom dużo łatwiej się porozumieć w kwestiiobowiazkow domowych Sam mozesz wiele wywnioskowac,czytajac ostatnie komentarze. Nie szukam faceta,to muszę być lesbijką... A jesli kiedys bedziesz sie nudzil,to chetnie napije sie z Toba kawy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Marta Malikowska
(martam)
Wiking
Greg,przemysle Twoja propozycje,jesli moje plany dojdą do skutku w tej chwili wynajmuje mieszkanie ze znajomymi i jest fajnie,ale nasze drogi się rozchodzą,wiec szukam możliwości dam znac,czy znajdzie się jakiś pokój gościnny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok